• یکشنبه ۲۲ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۳
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9611-3185-5
  • خبرنگار : 28002
  • منبع خبر : ----

/حضور هوشمندانه، حمایت قاطعانه/

آغاز حماسه‌آفرینی در پایتخت شور و شعور حسینی


مردم زنجان دقایقی پیش هم‌زمان با سراسر کشور، حماسه‌آفرینی خود را در پایتخت شور و شعور حسینی با حضور در راهپیمایی 22 بهمن آغاز کردند.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، امروز در آستانه چهل سالگی انقلاب اسلامی، روز سرنوشت‌سازی است و همه ما به اهمیت 22 بهمن واقف‌ایم که اگر نبودیم، امروز اثری از حضور حماسی در جای‌جای ایران اسلامی نبود. مردم زنجان نیز همگام با سایر ملت ایران از دقایقی پیش حضور حماسی خود در راهپیمایی 22 بهمن را آغاز کرده و با مشت‌های گره کرده از چهارره امیرکبیر به سمت چهارراه صدرجهان حرکت کردند.

 

امروز جوانان سال‌های نه چندان دور، قصد دارند با «حضور هوشمندان و حمایت قاطعانه» حماسه‌ای دیگر را خلق کنند. اینک جوانان نسل امروز، هر چند در برخی از سلایق با نسل دیروز اختلاف دارند، اما در جایی که مربوط به حفظ کیان این ملت باشد، اختلاف سلایق معنی ندارد و امروز همان روزی است که همه سلایق در یک صف به‌هم پیوسته و با شعار واحد «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» در کنار یکدیگر در حال خلق حماسه‌ای دیگر هستند.

 

با اینکه هنوز آغاز راهپیمایی است، اما حضور پرشور زنجانی‌ها و شعار «مرگ بر آمریکا» که هیچ‌گاه و تحت هیچ شرایطی دست‌خوش تغییر نخواهد شد، طنین‌اندازتر از همیشه به گوش می‌رسد. پیر و جوان، زن و مرد، بزرگ و کوچک، بازاری و کارمند، کارگر و خانه‌دار، همه و همه امروز آمده‌اند تا سهم خود را از امنیتی که به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بر این سرزمین پهناور حاکم شده است، ادا کرده و بگویند هیچ‌گاه از آرمان‌های امام راحل و خون‌هایی که برای دفاع این سرزمین و انقلاب ریخته شده و هنوز هم این جان‌فشانی‌ها ادامه دارد، ذره‌ای عقب نخواهند نشست.

 

بی‌تردید، پایانی برای آغاز حرکت حماسی امروز نمی‌توان تصور کرد؛ چرا که مردم زنجان در طول تاریخ ثابت کرده‌اند هیچ‌گاه در صحنه‌های حساس و سرنوشت‌ساز این نظام، پایانی برای خواسته‌های خود متصور نشده و همیشه در صحنه حضور پیدا کرده‌اند. زنجانی‌‌ها حرکت خود را به سمت امام‌زاده سید ابراهیم (ع) آغاز کردند تا در پایان این راهپیمایی باشکوه، شنونده سخنرانی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام که مهمان امروز پایتخت شور و شعور حسینی است، باشند.

 

امروز روزی سرنوشت‌ساز برای ملتی است که جشن آزادی خود را با حضور در راهپیمایی غرورآفرین که هر سال باشکوه‌تر از سال‌های قبل برگزار می‌شود، به جهانیان اعلام خواهند کرد و این اعلام حضور از لحظاتی پیش در شهر زنجان و سایر شهرهای تابعه استان آغاز شده است که این حرکت بیانگر آن است که امروز روز نشستن و ایستایی نیست، بلکه روز امتحان است، امتحانی که ملت ایران بیش از سه دهه با افتخار در آن شرکت کرده و هر بار نمره قبولی را به ویژه در آستانه چهل سالگی این انقلاب می‌گیرند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: