• یکشنبه ۲۲ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۱
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9611-3285-5
  • خبرنگار : 28002
  • منبع خبر : ----

/حضور هوشمندانه، حمایت قاطعانه/

زنجانی‌ها با حماسی‌ترین حضور به استقبال چهل سالگی انقلاب رفتند


مردم زنجان با خلق حماسه‌ای دیگر و حضوری پرشورتر از همیشه در راهپیمایی 22 بهمن‌ امسال، به استقبال چهل سالگی انقلاب اسلامی رفتند.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، مردم زنجان با حضوری پرشور و حماسی در راهپیمایی 22 بهمن امسال، به استقبال چهل سالگی انقلاب اسلامی رفتند، انقلابی که بعد از گذشت چهار دهه تبدیل به درخت تنومندی شده است که مردمان این دیار در زیر سایه آن به آرامش می‌رسند و از گزند حشرات موزی که چشم دیدن سرسبزی و باروری‌اش را ندارند، در امان باشند.

 

امروز و هم‌زمان با سراسر کشور، مردم استان زنجان نیز با حضور پرشور و انقلابی خود در راهپیمایی 22 بهمن‌ماه، بهاری دیگر در زمستان آفریدند تا بر همگان ثابت کنند که پایتخت شور و شعور حسینی همان‌قدر که در احیای دین اسلام ثابت‌قدم است، در حفظ آرمان‌های این انقلاب نیز که در آستانه چهل سالگی قرار داشته و ریشه در دین رسول‌الله می‌باشد، اعتقادی راسخ داشته و حماسه‌ای دیگر خلق خواهند کرد.

 

ساعت 9 و 30 دقیقه صبح امروز بود که مردم زنجان با تجمع در چهارراه امیرکبیر که نقطه آغازین شروع راهپیمایی امروز بود، به سمت امام‌زاده سیدابراهیم (ع) حرکت کردند. حضور طیف‌های مختلف در این راهپیمایی بیان‌گر عمومیت این انقلاب بود، مسئله‌ای دشمنان سال‌ها است به دنبال نسبت دادن آن به طیف خاص هستند، اما با نیم‌نگاهی به جمعیت پرشور امروز می‌شد به این نتیجه رسید که انقلاب اسلامی ایران با همان درصد آرایی که در سال 58 به تأیید مردم رسید، امروز نیز به همان میزان در ایران و با گستردگی آن در سراسر دنیا از ارزش والایی برخوردار است.

 

«مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» شعار همیشگی ملت غیور ایران در طول سه دهه اخیر بوده است که امسال نیز در راهپیمایی 22 بهمن‌ماه، شاهد طنین‌انداز شدن این شعار تاریخی در اقصی‌نقاط ایران اسلامی به ویژه در شهر غواصان دریادل بودیم، شعاری که در هیچ شرایطی قطع نشده و همواره در بیان انزجار ملت ایران از زیاده‌خواهی‌های استکبار جهانی، طنین‌انداز خواهد شد و امروز مردم زنجان بار دیگر این شعار را برای اثبات پایمردی خود در برابر گزینه‌هایی که همیشه بر روی میز است، سر دادند.

 

امروز روز حضور هوشمندانه و حمایت قاطعانه بود. اگر این مرز پرگهر حماسه‌های زیادی را در طول تاریخ به خود دیده و زخمی التهاب دوران‌ها شده است، امروز همتی را می‌بیند که با هیچ گزینه روی میزی گسستنی نیست. مردم پایتخت شور و شعور حسینی، امروز همگام با ملت ایران، حماسه‌ای دیگر آفریدند تا باز هم دفتر انقلاب اسلامی پربارتر و قطورتر از سال‌های گذشته شود، به گونه‌ای که دشمنان این انقلاب دیگر تاب و تحمل عظمت این شکوه را نداشته و به ناتوانی خود در عملی کردن نقشه‌های شوم‌شان اعتراف می‌کنند.

 

مردم زنجان بعد از گذشت چهل سال از پیروزی انقلاب اسلامی، حماسه‌‌ترین حضور خود را به معنای واقعی کلمه خلق کردند، حماسه‌ای که با سر دادن شعارهایی چون «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل»، «مرگ بر آل سعود خائن»، «ما مردمی بصیریم، ذلت نمی‌پذیریم»، «22 بهمن‌ماه یوم‌الله یوم‌الله، بنیان‌گذار نهضت، روح‌الله روح‌الله» و ... همراه بود.

 

حضور امروز مردم زنجان در راهپیمایی 22 بهمن، پاسخی به تاکیدات رهبر فرزانه انقلاب در این خصوص بود. مقام معظم رهبری تاکید کردند: «امسال به دلیل یاوه‌گویی‌های برخی از دولت‌مردان آمریکا و غیر آمریکا، مردم احساس می‌کنند که دشمن در حال کمین گرفتن و در صدد دشمنی است و به همین علت، به حول قوه الهی، حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال از همیشه گرم‌تر و پرشورتر خواهد بود و همه خواهند آمد.» زنجانی‌ها امروز به تاکیدات رهبر فرزانه انقلاب با این حضور کم‌نظیرشان لبیک گفتند.

 

بی‌شک، این راه ادامه دارد ...


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: