• یکشنبه ۲۲ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۹
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9611-3385-5
  • خبرنگار : 28002
  • منبع خبر : ----

/حضور هوشمندانه، حمایت قاطعانه/

استاندار زنجان:
حماسه امروز، وفاداری مردم به انقلاب را به اثبات رساند


نماینده عالی دولت در استان زنجان تاکید کرد: حضور حماسی مردم زنجان در راهپیمایی 22 بهمن هم‌زمان با سراسر، وفاداری مردم به انقلاب اسلامی را به اثبات رساند.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، اسدالله درویش‌امیری صبح امروز در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن‌ماه در جمع خبرنگاران، اطهار کرد: حضور حماسی مردم زنجان در راهپیمایی 22 بهمن که هم‌زمان با سراسر کشور محقق شد، وفاداری مردم به انقلاب اسلامی را به اثبات رساند.

 

وی با اشاره به اینکه امسال حضور مردم در این راهپیمایی، پیام دیگری دارد، اظهار کرد: مردم با حضور حماسی خود در راهپیمایی امروز، وفاداری خود را به آرمان‌های بنیان‌گذار جمهوری اسلامی ایران، آرمان‌های انقلاب و شهدا بعد از گذشت چهل سال از عمر با برکت این نظام به اثبات رساندند.

 

استاندار زنجان با بیان اینکه حضور گسترده مردم زنجان و ملت ایران در راهپیمایی 22 بهمن امسال پیام‌های زیادی برای جهانیان داشت، ادامه داد: مردم ولایی استان با حضور در راهپیمایی امروز که یکی از حساس‌ترین صحنه‌های سیاسی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است، بار دیگر به صراحت اعلام کردند که استکبار جهانی و ایادی و مزدورانش در این کشور جایی نخواهند داشت.

 

درویش‌امیری ضمن قدردانی از شکیبایی، سعه‌صدر و صبر و حوصله مردم در همه امور، خاطرنشان کرد: ما شرمنده مردم هستیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: