• یکشنبه ۲۲ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۸
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 9611-10891-5
  • خبرنگار : 28002
  • منبع خبر : ----

راه‌اندازی دومین اتوبوس خدمت در زنجان


بعد از راه‌اندازی اولین اتوبوس خدمت توسط شهرداری زنجان، حالا نوبت به شرکت آب و فاضلاب شهری استان رسید تا اتوبوس خدمت خود را راه‌اندازی کند.

 

مدیر امور آبفای شهرستان زنجان در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، با بیان اینکه رسیدگی به مشکلات مشترکین آب و فاضلاب توسط اتوبوس خدمت آبفا انجام می‌شود، افزود: اتوبوس خدمت یک دستگاه اتوبوس مخصوص رسیدگی به مسائل، پیشنهادات و مشکلات مردم است که در این طرح به جای مراجعه مردم به مسئولان، این مسئولان هستند که با اتوبوس خدمت سراغ مردم رفته و در جریان مشکلات آنان قرار می‌گیرند.

 

داوود رستم‌خانی، استقبال مردم از اجرای این طرح را بی‌نظیر توصیف و تصریح کرد: با توجه به آرمان‌های نظام در خدمت‌رسانی بی‌منت به مردم و نیز با توجه به قوانین، آیین‌نامه‌ها و خط مشی شرکت آب و فاضلاب این طرح اجرا شد.

 

وی، بیشترین محورهای مطالب مطروحه از سوی مردم در این طرح را رسیدگی به مسائل اصلاح شبکه، مباحث شبکه جمع‌آوری فاضلاب و درخواست توضیح و راهنمایی مربوط به قبوض آب اعلام و اظهار کرد: در مدت یک روز اجرای این طرح به اکثر موارد مطروحه از سوی شهروندان پاسخ‌گویی‌های لازم انجام و مسائل و مشکلات آنان حل شد.

 

رستم‌خانی خاطرنشان کرد: با توجه به دغدغه شهروندان در خصوص موارد مربوط به اصلاح شبکه در منطقه جنوب شهر زنجان، در سال آینده اصلاح شبکه 14 کیلومتر از شبکه توزیع آب در بافت فرسوده شهر، در قسمت جنوبی (منطقه بازار) اجرایی خواهد شد که با اجرای این عملیات و اصلاح شبکه از مشکلات اهالی منطقه کاسته خواهد شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: