• دوشنبه ۲۳ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۰
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9611-7588-5
  • خبرنگار : 28002
  • منبع خبر : ----

رئیس هیئت بدمینتون استان زنجان:

رقابت‌های بین‌المللی جایگاه ورزش استان را ارتقا داد


رئیس هیئت بدمینتون استان زنجان تاکید کرد: بی‌تردید میزبانی رقابت‌های بین‌المللی بدمینتون جام فجر باعث ارتقای جایگاه ورزش استان شد.

 

محمود انصاری در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، با بیان اینکه میزبانی بیست و هفتمین دوره رقابت‌های بین‌المللی بدمینتون جام فجر در زنجان، فرصتی ارزشمند برای ارتقای جایگاه ورزش استان بود، افزود: برگزاری این رقابت‌ها با حضور 14 تیم خارجی و یک تیم متشکل از ملی‌پوشان ایران باعث شد تا علاوه بر رونق رشته بدمینتون در زنجان، ارتقای جایگاه ورزش استان را نیز به دنبال داشته باشد.

 

وی با اشاره به اینکه اکثر کشورها به دنبال کسب مجوز برگزاری رقابت‌های بین‌المللی را دارند، تصریح کرد: برگزاری رویداد اخیر در زنجان که به مدت چهار روز به طول انجامید، این فرصت را برای زنجان فراهم کرد تا خود را برای میزبانی چنین رقابت‌هایی در بوته آزمایش قرار داده و خود را برای میزبانی سایر رشته‌های ورزشی در سطح بین‌المللی آماده کند.

 

این فعال ورزشی در ادامه، از برگزاری رقابت‌های بدمینتون پیشکسوتان قهرمانی استان خبر داد و اظهار کرد: این مسابقات قرار است فردا (سه‌شنبه 24 بهمن‌ماه) در آکادمی بین‌المللی بدمینتون زنجان برگزار شود که در پایان این رقابت‌ها نفرات برگزیده به رقابت‌های قهرمانی کشور که قرار است از سوم تا پنجم اسفندماه به میزبانی اهواز برگزار شود، اعزام خواهند شد.

 

رئیس هیئت بدمینتون استان زنجان با اشاره به اینکه یکی از رویکردهای جدی هیئت، برگزاری رقابت‌های انتخابی است، خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه بدمینتون زنجان در سطح کشور از جایگاه ارزشمندی برخوردار است، به همین خاطر باید ورزشکاران آماده را به مسابقات کشوری اعزام کنیم تا بتوانند از این جایگاه دفاع کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: