• دوشنبه ۲۳ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۰
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 9611-11691-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

رئیس اداره ورزش و جوانان ابهر:

بخش خصوصی ملزم به نگهداری اصولی از اماکن ورزشی باشد


رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ابهر گفت: همه افرادی که در بخش خصوصی اماکن ورزشی را به اجاره می‌برند باید خود را ملزم به نگهداری اصولی و استفاده بهینه از این امانت عمومی بدانند.

 

داوود معروفخانی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: واگذاری اماکن و سالن‌های ورزشی اقدامی است که با هدف مشارکت بخش خصوصی در راستای اجرای اصل 44 قانون اساسی و ایجاد اشتغال، تصویب شده تا از این محل درآمدی هم برای هیئت‌های ورزشی کسب شود تا بتوان شاهد رونق هر چه بهتر ورزش در رشته‌های مختلف باشیم.

 

وی با اشاره به اینکه واگذاری سالن‌ها و امکان به بخش خصوصی باید با تضمین محکم صورت گیرد تا در نهایت ضرری متوجه اداره ورزش و جوانان نباشد، افزود: در قانون تصویب شده تا مبالغ اجاره پس از واریز به خزانه، در اختیار هیئت‌ها قرار گیرد.

 

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ابهر تاکید کرد: به نظر می‌رسد واگذاری یک‌ساله این اماکن چندان اثربخش نیست و می‌توان سال‌های واگذاری را به صورت پنج‌ساله و البته با انتخاب مدیر خصوصی شایسته به نحو احسن انجام داد.

 

معروفخانی خاطرنشان کرد: همه افرادی که در بخش خصوصی اماکن ورزشی را به اجاره می‌برند باید خود را ملزم به نگهداری اصولی و استفاده بهینه از این امانت عمومی بدانند در عین حال نیز اداره ورزش و جوانان بر فعالیت این بخش‌ها نظارت دارد و شهروندان و ورزشکاران نیز می‌توانند مسائل و نظرات خود را جهت پیگیری با این اداره در میان بگذارند.

 

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ابهر تاکید کرد: واگذاری اماکن ورزشی به بخش خصوصی از چند سال گذشته مصوب شده ولی تقریبا از دو سال پیش به صورت جدی اجرایی می‌شود هرچند به نظر می‌رسد بهتر بود این واگذاری به خود هیئت‌ها باشد تا علاوه بر مدیریت بهتر، شاهد هزینه‌کرد درآمدها برای فعالان هر رشته ورزشی باشیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: