• دوشنبه ۲۳ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9611-29214-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک زنجان:

فرصت پیشرفت در سایه اتحاد و همدلی فراهم شده است


مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک زنجان گفت: امروز فرصت پیشرفت در سایه اتحاد و همدلی فراهم شده است.

 

مجید دویرانی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، با اشاره به اینکه با تلاش و کوشش بی‌وقفه می‌توان فرصت توسعه را در کشور فراهم کرد، افزود: امروز در سایه اتحاد وهمدل،جمهوری اسلامی ایران در مسیر تعالی و پیشرفت قرار گرفته است و دانش آموزان می‌توانند به عنوان طلایه‌داران این عرصه؛ پیشرفت و تعالی ایران را محقق کنند.

 

وی ضمن تاکید بر این نکته که مطالعه و کتاب‌خوانی در پیشرفت و آینده کشور نقش اساسی دارد، گفت: همه‌ ما باید همواره در حال یادگیری باشیم و برای یاد گرفتن لازم است کتاب بخوانیم و فکر کنیم.

 

مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک زنجان افزود: مطالبی را که در سایت‌ها و فضای مجازی مطالعه می‌کنیم ممکن است وسیع باشد ولی دارای عمق و غنا نیست و هرگز جای کتاب را نمی‌گیرد.

 

وی با اشاره به اینکه خواننده کتاب همنشین مولف آن است و شریک اندیشه‌ها و تجربیات نویسنده، تصریح کرد: از اثرات دیگر مطالعه کاهش خشونت و افزایش خرد ورزی است، در نتیجه منجر به تربیت شهروندان توسعه یافته می‌شود.

 

دویرانی خاطرنشان کرد: انسان‌های توسعه یافته دارای دو ویژگی هستند، اهل گفت‌وگو هستند و بر سر مسائل مختلف بحث می‌کنند .همچنین صبورند و برای رسیدن به اهداف خود صبر می‌کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: