• سه شنبه ۲۴ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9611-29714-5
  • خبرنگار : 28003
  • منبع خبر : ----

رئیس شورای اسلامی شهر زنجان خبر داد:

ارائه بودجه برای رای‌گیری، فردا در صحن علنی شورا


رئیس شورای اسلامی شهر زنجان با اشاره به اتمام بررسی لایحه بودجه شهرداری زنجان تا چند روز آینده، گفت: در صورت اتمام کار، بودجه برای رای‌گیری، فردا در صحن علنی ارائه خواهد شد.

 

احمد نصیری در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: بعد از ارائه لایحه بودجه به شورا، جلسات بررسی به صورت فشرده و با حضور اعضا برگزار شد و امیدواریم با اتمام کار، فردا در صحن علنی به رای‌گیری گذاشته شود.

 

وی با بیان اینکه سعی شد بودجه با دقت بررسی و نظر شهردار نیز تامین شود، گفت: یکی از مواردی که اعضای شورای شهر بر توجه به آن اصرار داشتند، بررسی بودجه به صورت واقعی بود؛ چراکه در این شرایط است که می‌توان با برنامه‌ریزی کارها را پیگیری کرد و امیدواریم در اجرا نیز به این مسئله توجه شود.

 

این عضو شورای شهر با اشاره به اینکه در بودجه سال آینده سعی شده است که توجه ویژه به موضوع سرمایه‌گذاری بخش خصوصی انجام شود، ادامه داد: یکی از این موارد در رابطه با طرح سبزه‌میدان است؛ هر چند شهرداری نیز بودجه‌ای را برای این کار در نظر گرفته است. البته طرح سبزه‌میدان طرح بزرگی بوده و بدون حضور سرمایه‌گذار امکان اجرای آن وجود ندارد.

 

نصیری به توجه ویژه شورا در راستی اجرای طرح‌های عمرانی برای رفاه حال شهروندان در سال آینده نیز اشاره کرد و گفت: اجرای پل روگذر گلشهر کاظمیه و پل روگذر جهاد، از جمله طرح‌های مهم برای اجرا در سال آینده خواهد بود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: