• چهارشنبه ۲۵ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۳
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 9611-12291-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

معاون فرماندار شهرستان خرم‌دره تاکید کرد:

ضرورت سامان‌دهی ورودی شمالی شهرستان خرم‌دره


معاون فرماندار شهرستان خرم‌دره بر ضرورت سامان‌دهی ورودی شمالی این شهرستان تاکید کرد.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، شاهپوررضا کاظمی در جلسه ستاد خدمات سفر شهرستان خرم‌دره با اشاره به اینکه مجموعه غزال یکی از ظرفیت‌های حوزه گردشگری شهرستان خرم‌دره است، عنوان کرد: هتل غزال پیشانی شهرستان است و باید اهتمام لازم برای ساماندهی و حل مشکلات آن وجود داشته باشد.

 

وی با اشاره به اینکه با مشارکت بخش خصوصی می‌توان سفره هفت سین متفاوتی برای مهمانان و مردم شهرستان در سال جدید تدارک دید، تصریح کرد: در چاپ بروشورها نیز باید دقت کافی صورت گیرد تا شهرستان به خوبی به مهمانان و گردشگران معرفی شود.

 

کاظمی با اشاره به اینکه سه قسمت غربی، شرقی و شمالی شهر از نقاط گردشگر پذیر شهرستان است، تاکید کرد: قسمت شمالی مبدا ورودی مسافران از اتوبان است که متاسفانه ورودی در شان توجه نبوده و برازنده نیست لذا باید تمهیدات لازم برای زیباسازی و حل مشکلات آن اتخاذ شود تا شاهد ورودی مناسب در شان مردم خرم‌دره و گردشگران باشیم.

 

وی با تاکید مجدد مبنی بر ضرورت استقرار موزه در شهرستان خرم‌دره، اظهار کرد: محل موزه نیز باید هتل اسب وحشی باشد که امیدواریم با مساعدت شهردار و شورا به کاربری اصلی خود بازگردد.

 

این مسئول با اشاره به افتتاح پروژه‌های جدید در ایستگاه راه‌آهن خرم‌دره در دهه فجر، عنوان کرد: خوشبختانه طی یک سال گذشته اقدامات خوبی برای حل مشکلات ایستگاه راه‌آهن خرم‌دره صورت گرفته است که با توجه به حل این مشکلات و پروژه‌های احداث شده این ایستگاه یکی از بهترین ایستگاه‌های شمالغرب کشور است.

 

کاظمی، خواهان آمادگی کامل بیمارستان بوعلی سینا خرم‌دره در ایام عید شده و افزود: آمادگی بیمارستان در ایام نوروز باید بیش از مواقع معمول باشد زیرا علاوه بر اهالی شهرستان و روستاهای اطراف باید در صورت نیاز به مسافران نیز خدمات ارائه دهد لذا باید تمهیدات لازم در این حوزه به صورت ویژه اندیشیده شود.

 

معاون فرماندار خرم‌دره یادآور شد: حفاری از 25 اسفند تا 15 فروردین در شهرستان جز در موارد اضطراری ممنوع است لذا دستگاه‌های خدمت رسان باید تلاش کنند پروژه‌ها تا زمان تعیین شده به اتمام برسد.

 

در ادامه این جلسه نیز معاون شبکه بهداشت و درمان شهرستان خرم‌دره با تاکید بر اینکه شبکه بهداشت و درمان در ایام عید نوروز با آمادگی بیشتر در خدمت شهروندان و مسافران است، تصریح کرد: این شبکه در ایام عید در سه بخش بهداشت، فوریت‌های پزشکی و بیمارستان به شهروندان خدمات ارائه خواهد داد.

 

محمد کریمی یادآور شد: شبکه بهداشت و درمان شهرستان در طرح امداد نوروزی امسال با 21 نفر نیرو و 6 دستگاه آمبولانس در خدمت شهروندان خواهد بود.

 

وی از فعالیت سه تا پایگاه فوریت در شهرستان خرم‌دره نیز خبر داد و افزود: شهروندان باید توجه داشته باشند که تماس با 115 در مواقع ضروری مطمئن‌ترین راه برای امدادرسانی به بیماران است زیرا زمان طلایی امدادرسانی از بین نمی‌رود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: