• چهارشنبه ۲۵ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9611-31814-5
  • خبرنگار : 28002
  • منبع خبر : ----

مدیرعامل شرکت آبفای استان زنجان خبر داد:

کاهش 5 درصدی مصرف آب مشترکان زنجانی نسبت به پارسال


مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان، از کاهش 5 درصدی مصرف آب مشترکان زنجانی در سال‌جاری نسبت به پارسال خبر داد.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، علیرضا جزءقاسمی در جمع خبرنگاران، از شناسایی بیش از 1571 انشعاب غیرمجاز در شهرهای استان زنجان طی سال‌جاری خبر داد و افزود: 878 مورد از این انشعابات استانداردسازی و تبدیل به مجاز شده است.

 

وی با اشاره به اینکه بیشترین انشعاب غیرمجاز با بیش از 1000 مورد مربوط به شهر زنجان و کم‌ترین انشعابات غیرمجاز شناسایی شده نیز در بین مراکز شهرستان‌های استان مربوط به شهر آب‌بر بوده است، تصریح کرد: در همین مدت بیش از 6900 کنتور معیوب در استان شناسایی شده است که از این تعداد تاکنون نزدیک به 8000 مورد تعویض و استانداردسازی شده است.

 

این مسئول با یادآوری اینکه امسال 157 مورد معافیت حق انشعاب برای مساجد و افراد تحت پوشش نهادهای حمایتی در استان زنجان اعمال شده است، ادامه داد: مصرف آب مشترکان در 10 ماهه امسال در استان زنجان بیش از 44 میلیون متر مکعب بوده که در سال‌جاری میزان مصرف در استان نسبت به سال گذشته 5 درصد کاهش را نشان می‌دهد.

 

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان زنجان، کاهش 5 درصدی مصرف آب را اتفاقی بزرگ توصیف و خاطرنشان کرد: خوشبختانه با همکاری مردم توانستیم با آگاهی بخشی موثر و اطلاع‌رسانی به موقع در سایه تعامل با رسانه‌های استان، در اوج بحران کم‌آبی کاهش مصرف را به وجود آوریم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: