• چهارشنبه ۲۵ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۲۲:۱۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9611-32714-5
  • خبرنگار : 28002
  • منبع خبر : ----

مدیرعامل شرکت آبفار استان زنجان:

روستائیان از پروژه‌های دهه فجر بهره‌مند شدند


مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان زنجان تاکید کرد: خوشبختانه مناطق روستایی استان، امسال از قبل افتتاح پروژه‌های ایام‌الله دهه مبارک فجر منتفع شدند.

 

رضا کابلی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، با بیان اینکه 12 پروژه آب‌رسانی با اعتبار 127 میلیارد ریال در دهه فجر امسال در سطح روستاهای استان زنجان افتتاح و کلنگ‌زنی شد، افزود: 1000 نفر با به بهره‌برداری رسیدن 12 پروژه آب‌رسانی از آب شرب سالم بهره‌مند شدند.

 

وی تصریح کرد: روستاهای شکورآباد، ویک و چپ‌دره شهرستان سلطانیه، سفیدکمر، آرمتلو و چولچه صایین شهرستان ایجرود، روستاهای جزلا، سرخه سنگ و شقاقی جزلا شهرستان طارم، روستاهای سقل طولی، جلیل‌آباد و باغ شهرستان زنجان، از پروژه‌های آب‌رسانی به بهره‌برداری رسیده در دهه مبارک فجر امسال بود.

 

این مسئول اظهار کرد: احداث 2 باب مخزن آب، 16 کیلومتر خط انتقال، 16 کیلومتر احداث شبکه توزیع، حفر و تجهیز 2 حلقه چاه، قنات، ساخت اتاق فرمان و ...، از فعالیت‌های انجام گرفته در پروژه‌های آب‌رسانی این روستاها است. همچنین احداث ساختمان جانبی، موتورخانه، فنس‌کشی، محوطه‌سازی و ...، از دیگر اقدامات انجام گرفته پروژه‌های آب‌رسانی به شمار می‌رود.

 

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان زنجان با اشاره به اینکه دهه فجر فرصت مغتنمی برای روستائیان بود تا از پروژه‌هایی که در این ایام به بهره‌برداری رسید، منتفع شوند، خاطرنشان کرد: رویکرد اصلی و خط قرمز شرکت آبفار استان زنجان، بحث تامین آب شرب سالم است که همه طرح‌های به اجرا گذاشته شده از سوی این شرکت در مناطق روستایی در همین راستا بوده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: