• پنجشنبه ۲۶ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۹:۱۹
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9611-3785-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

/نخستین کنگره بزرگداشت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی/

آیت‌الله ‌هاشمی رفسنجانی، برند اعتدال و میانه‌روی است


دبیر اجرایی نخستین کنگره استانی بزرگداشت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در زنجان گفت: علی‌رغم هجمه‌هایی که به آیت‌الله هاشمی می‌شد، ایشان به دلیل صبوری، برند اعتدال و میانه‌روی بود.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، فریدون خادم عصر امروز در نخستین کنگره بزرگداشت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی که در سالن هلال‌احمر زنجان برگزار شد، اظهار کرد: بزرگداشت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، زنده نگه ‌داشتن اراده خستگی‌ناپذیر سیاست‌مداری است که طی ۶۵ سال فعالیت سیاسی از رشادت‌های دوران مبارزه تا مجاهدت‌های دوران استقرار نظام اسلامی، آبروی خود را در طبق اخلاص مصلحت عام کشور و مردم گذاشت.

 

دبیر اجرایی نخستین کنگره استانی بزرگداشت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در زنجان تصریح کرد: آیت‌الله هاشمی رفسنجانی همچون سایر مسئولان ارشد کشور بیشترین و سخت‌ترین دیکته‌ها را برای اسلام و نظام نوشته بود ولی برخی از نظریه‌پردازان دو جناح برای لاپوشانی خطاهای جریان متبوع خود، شخصیت ایشان را آماج اتهامات قرار دادند.

 

خادم تاکید کرد: با این وجود، مصلحت‌های تیزهوشانه و به دلیل مصلحت‌ها، این اتفاقات طاقت‌فرسا نتوانست ایشان را از مسیر اصلی و مصلحت نظام خارج کند و همین صبوری‌ها و گذشت‌ها بود که امروز همه منتقدان و مخالفان هاشمی از جناح‌های مختلف با برند میانه‌روی و اعتدال از او نام می‌برند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: