• جمعه ۴ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۲۲:۳۶
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9612-788-5
  • خبرنگار : 28002
  • منبع خبر : ----

/هفته ششم رقابت‌های فوتسال لیگ دسته دو کشور/

نماینده زنجان دور برگشت لیگ را با پیروزی آغاز کرد


تیم فوتسال  خالص‌سازان  زنجان در آغاز رقابت‌های دور برگشت لیگ دسته دو باشگاه‌های کشور توانست در برابر میهمان خود به پیروزی برسد.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، هفته ششم رقابت‌های فوتسال لیگ دسته دو باشگاه‌های کشور با برگزاری پانزده دیدار در گروه‌های شش‌گانه پیگیری شد که تیم خالص‌سازان زنجان در گروه دوم این رقابت‌ها میزبان تیم آساره اندیمشک بود.

 

نماینده فوتسال زنجان در هفته ششم رقابت‌های لیگ دسته دو باشگاه‌های کشور با نتیجه قاطع 4 بر صفر از سد میهمان خود شد تا دور برگشت این رقابت‌ها را با پیروزی آغاز کند. در دیگر دیدارهای این گروه نیز تیم شهدای ایلام در خانه با حساب 7 بر 4 مغلوب پلیمر کرمانشاه شد و تیم سر پل ذهاب نیز در برابر دیگر نماینده کرمانشاه یعنی شاهین با نتیجه 4 بر یک تن به شکست خانگی داد.

 

در پایان هفته ششم رقابت‌های فوتسال لیگ دسته دو باشگاه‌های کشور و در گروه دوم این رقابت‌ها، تیم خالص‌سازان زنجان با 15 امتیاز کماکان صدرنشین این گروه است، پلیمر کرمانشاه با 13 امتیاز جایگاه دوم را از آن خود کرده است، شاهین کرمانشاه با 13 امتیاز و تفاضل گل کمتر نسبت به دیگر نماینده کرمانشاه در رتبه سوم قرار دارد، آساره اندیمشک با 4 امتیاز در رده چهارم جدول ایستاده است، شهدای ایلام با 2 امتیاز مکان پنجم را در اختیار دارد و تیم سرپل ذهاب نیز با یک امتیاز قعرنشین این گروه است.

 

در این فصل از رقابت‌های لیگ دسته دو فوتسال باشگاه‌های کشور، تیم‌ها در شش گروه تقسیم شدند که چهار گروه شش تیمی و دو گروه نیز پنج تیمی هستند و بازی‌ها به صورت رفت و برگشت برگزار می‌شود و تیم‌های اول تا سوم گروه‌های شش تیمی و تیم‌های اول و دوم گروه‌های پنج تیمی که جمعا 16 تیم می‌شوند به مرحله حذفی صعود خواهند کرد و مرحله بعدی مسابقات نیز به صورت حذفی و رفت و برگشت برگزار خواهد شد و در نهایت چهار تیم برتر به لیگ دسته اول فوتسال کشور صعود خواهد کرد.

 

به گزارش ایسنا، تیم فوتسال خالص‌سازان روی زنجان در هفته هفتم رقابت‌های لیگ دسته دو، 11 اسفندماه میزبان تیم قعرنشین این گروه یعنی سرپل ذهاب خواهد بود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: