• یکشنبه ۶ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۲۹
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9612-685-5
  • خبرنگار : 28018
  • منبع خبر : ----

معاون سیاسی امنیتی استاندار زنجان:

مسئولان حق ندارند در مقابل بی‌قانونی‌ها، منفعل عمل کنند


معاون سیاسی امنیتی استاندار زنجان با اهمیت امر به رعایت قوانین و وظایف قانونی در دستگاه‌های مختلف اجرایی، گفت: مسئولان حق ندارند در مقابل بی‌قانونی‌‌ها منفعل عمل کنند.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری زنجان، سیدبیوک موسوی در جلسه کارگروه سلامت، ایمنی و امنیت غذایی استان، با بیان اینکه طی هفته‌های اخیر تاکید فراوانی در خصوص چند موضوع مهم به عنوان وظایف دستگاه‌های متولی شده است، اظهار کرد: متاسفانه بعضا برخی از مدیران، تمایل جدی برای کاهش برخی مشکلات در سطح شهرهای استان ندارند.

 

وی با بیان اینکه مسئولان متولی باید در خصوص سرریز شدن آب‌های سطحی، اقدامات لازم را انجام دهند، افزود: نیروهای شهرداری زنجان در این راستا باید وارد شوند تا برخوردهای لازم در راستای حفظ سلامت مردم صورت گیرد.

 

معاون سیاسی امنیتی استاندار زنجان با اشاره به اینکه در خصوص منازل نیز مناسب با گروه‌های اجتماعی باید رویکردهای سازنده وجود داشته باشد، یادآور شد: اقدام منفعلانه در خصوص سلامت مردم پذیرفته شده نیست و باید اقدامات جدی در این راستا انجام شود.

 

وی به استقرار برخی کانکس‌ها در عوارضی‌های شهر زنجان اشاره کرد و گفت: مسئولان متولی به‌ویژه در حوزه راهداری، باید به این موضوع وارد شده و متناسب با قوانین نسبت به اتخاذ تصمیمات مورد نیاز اقدام کنند تا مشکلات در آینده بیشتر نشود.

 

موسوی به برگزاری همایش مجمع سلامت استان طی روزهای آتی اشاره کرد و گفت: برگزاری این همایش‌ها باید دارای خروجی و دستاورد مشخصی باشد که با توجه به حضور مسئولان و صرف زمان و هزینه، باید شاهد تحقق اهداف آن بود.

 

این مسئول، خواستار تقویت حضور پیشتازان حوزه سلامت در برنامه‌های این بخش به خصوص در این همایش شد و تاکید کرد: حضور جوانان، بانوان و افراد تاثیرگذار حوزه سلامت در بخش خصوصی باید مورد توجه بیشتری قرار گیرد.

 

وی با بیان اینکه این‌گونه همایش‌ها تلنگری برای افراد مختلف جامعه است، افزود: این همایش می‌تواند مشوق افراد فعال این حوزه و تلنگری برای افراد منفعل باشد و افراد موفق در حوزه سلامت نیز باید به عنوان الگو در این همایش معرفی شوند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: