• یکشنبه ۶ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۱
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9612-1087-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

یک هنرمند عرصه تئاتر:

مطالعه منابع علمی برای ارائه اثر فاخر هنری ضروری است


یک هنرمند عرصه تئاتر گفت: هرچقدر اهالی هنر، غنای آثار را با مطالعه علمی و ذوق هنری مورد توجه داشته باشند، قطعا اثر فاخری ارائه شده و مخاطب را اقناع خواهد کرد.

 

پوریا دودانگه در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: در کل دنیا شاید بالغ بر 2500 نوع سبک اجرای تئاتر وجود داشته باشد که ما فقط با چند نوع آن آشنا هستیم و معمولا برای اجرای روی سن می‌بریم.

 

وی افزود: طی چند اجرای کار تئاتر در سطح شهر ابهر با صندلی‌های خالی روبه‌رو شدیم در حالی که این هنر حرف‌های زیادی برای گفتن دارد، لذا به فکر نوآوری برای اقناع نیاز هنری مخاطبان افتادیم.

 

دودانگه با اشاره به اجرای جنگ «شش ضلعی خنده» گفت: این کار ترکیبی که با اجرای تئاتر و موسیقی و چند برنامه هنری دیگر همراه است بیشتر از آنچه که تصور می‌کردیم با استقبال مخاطبان روبه‌رو شد.

 

سرپرست گروه «شش ضلعی خنده» خاطرنشان کرد: نوآوری در هنر و در راستای نیاز مخاطبان یکی از مسائلی است که باید مورد توجه قرار بگیرد و هنرمندان برای رسیدن به این هدف نباید مطالعه منابع غنی مرتبط با رشته هنری را فراموش کنند.

 

دودانگه تاکید کرد: هر رشته از هنر زنده بوده و دارای شخصیت مستقلی است و ارائه آن در قالب جنگ و مجموعه آثار باعث بروز شخصیت مستقل دیگری می‌شود و هرچقدر اهالی هنر، غنای آثار را مورد توجه داشته باشند، قطعا اثر فاخری ارائه شده و مخاطب را اقناع خواهد کرد.

 

این هنرمند جوان ابهری تصریح کرد: «شش ضلعی خنده» از دوم اسفند در فرهنگسرای نور ابهر به روی سن رفته و امروز اختتامیه آن برگزار خواهد شد و با توجه به تجربه خوبی که داشتیم تلاش می‌کنیم تا با این برند، صندلی‌های خالی تئاتر را پر کنیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: