• یکشنبه ۶ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۵
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9612-1588-5
  • خبرنگار : 28002
  • منبع خبر : ----

مهدی سهرابی:

مدال استقامت جاده، ارزشمندترین مدال دوچرخه‌سواری است


رکابزن زنجانی تیم‌ملی اظهار کرد: بی‌تردید مدال استقامت جاده بالاترین ارزش و امتیاز را در بین سایر رشته‌های دوچرخه‌سواری دارد.

 

مهدی سهرابی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، با اشاره به رقابت‌های دوچرخه‌سواری قهرمانی آسیا در میانمار و مالزی، افزود: خوشبختانه شاهد اعزام یکی از بهترین تیم‌ها به این دوره از رقابت‌ها بودیم که حاصل حضور در این مسابقات، کسب یک مدال ارزشمند برنز در بخش استقامت جاده و یک نشان نقره در پیست بود.

 

وی با یادآوری اینکه رقابت‌های بخش جاده به میزبانی میانمار و مسابقات بخش پیست دوچرخه‌سواری قهرمانی آسیا نیز در مالزی برگزار شد، ادامه داد: با وجود اینکه چندین ماه بود در رقابتی حضور پیدا نکرده بودیم، اما خوشبختانه توانستیم با دست پر از این رویداد آسیایی برگردیم و این موفقیت در حالی به دست آمد که اکثر حریفان ما در شرایط آمادگی قرار داشتند.

 

سهرابی تاکید کرد: در ماده استقامت جاده، کار تیمی حرف اول را می‌زند و ‌اگر این همکاری وجود نداشته باشد نمی‌توان نتیجه‌ گرفت و معتقدم که در این چند سال تیم چهار نفره (مهدی سهرابی، میرصمد پورسیدی، آروین گودرزی و بهنام آرین) بهترین تیمی بود که از ایران در مسابقات قهرمانی آسیا شرکت کرده بود.

 

به گزارش ایسنا، مهدی سهرابی با سه بار تجربه حضور در بازی‌های المپیک، یکی از باتجربه‌های این رشته در کشور به‌شمار می‌رود که توانست در رقابت‌های استقامت جاده به مدال برنز و مسابقات بخش پیست نیز به نشان نقره دست یابد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: