• چهارشنبه ۹ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۴
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 9612-3391-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان تاکید کرد:

ضرورت رعایت عدالت در توزیع اعتبارات


مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان گفت: در توزیع اعتبارات باید عدالت رعایت شود تا حداقل درآمد شهرستان‌ها به خودشان بازگردد.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، علی خلیلی در دیدار با مسئولان هیئات ورزشی شهرستان خرم‌دره با اشاره به ظرفیت بالای این شهرستان در حوزه ورزش، تصریح کرد: رشته‌های رزمی در شهرستان خرم‌دره از شرایط خوبی برخوردار است که سعی می‌شود در حد توان از این ورزش حمایت شود.

 

وی با اشاره به اینکه از محل ۲۷ صدم درصد در استان یک پروژه به شهرستان خرم‌دره اختصاص یافته است، اظهار کرد: مناقصه این پروژه به زودی برگزار می‌شود و ساخت آن مشروط به حل مشکل راه دسترسی به احداث پروژه است.

 

این مسئول با اشاره به اینکه برای تعمیرات اماکن ورزشی ۲۹۲ میلیون تومان اعتبار در نظر گرفته شده است، اظهار کرد: تعمیرات در شهرستان‌ها با توجه به اعلام اولویت‌های دفاتر فنی و ادارات شهرستان‌ها صورت می‌گیرد.

 

خلیلی یادآور شد: در توزیع اعتبارات باید عدالت رعایت شود تا حداقل درآمد شهرستان‌ها به خودشان بازگردد.

 

وی با اشاره به اینکه شغل یکی از مشکلات اساسی ورزشکاران است، تاکید کرد: استخدام قهرمانان آیین‌نامه خاص خود را دارد که طبق این آیین‌نامه کسانی که مدال‌های قهرمانی جهان، المپیک بازی‌های آسیایی و المپیک جهانی را دارند استخدام می‌شوند.

 

این مسئول با تأکید بر ضرورت حمایت از ورزشکاران، تصریح کرد: متاسفانه به علت کمبود اعتبارات چند سال است که مراسم تجلیل از قهرمانان برگزار نشده است.

 

وی با بیان اینکه نمی‌توانیم کمک مالی به سازمان‌های مردم نهاد کنم، عنوان کرد: اعتباراتی برای طرح‌های سازمان مردم نهاد داریم بدین صورت که هر طرحی که قابلیت اجرایی داشته باشد اعتبار آن تامین می‌شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: