• چهارشنبه ۹ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9612-10614-5
  • خبرنگار : 28003
  • منبع خبر : ----

رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم‌پایه زنجان:

ساختمان پارک علم و فناوری دانشگاه علوم‌پایه زنجان به موزه علمی تبدیل می‌شود


رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان از آغاز فعالیت "بایو" در ساختمان نوساز مرکز رشد این دانشگاه خبر داد و گفت: 60 شرکت در این مراکز مشغول به فعالیت هستند.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، مجتبی شهیدی ظهر امروز در نشست مشترک شهردار و رئیس شورای شهر زنجان با اعضای هیئت مدیره کانون کارآفرینان استان زنجان و بازدید از واحدهای کسب و کار پارک علم و فناوری دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه، اظهار کرد: پارک علم و فناوری دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان سه ساختمان مرکز رشد دارد. ساختمان مرکزی در دانشگاه تحصیلات تکمیلی، یک ساختمان در انصاریه زنجان و یک ساختمان نوساز دیگر این سه مجموعه را تشکیل داده و برنامه‌های مرکز در آنها پیگیری می‌شود.

 

شهیدی در ادامه با اشاره به اینکه یک ساختمان دیگر پارک علم و فناوری دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان نیز تبدیل به موزه علمی خواهد شد، تصریح‌کرد: هدف این موزه نیز بازدید علمی دانش‌آموزان از این مرکز خواهد بود.

 

وی با بیان اینکه در کنار شرکت‌های پارک علم و فناوری دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان، ارائه خدمات مشاوره و برنامه‌های آموزشی نیز در دستور کار قرار دارد، اظهار کرد: رویدادهایی را نیز در کنار این موضوعات پیگیری و برگزار می‌کنیم.

 

در ادامه، رئیس کانون کارآفرینان استان زنجان با بیان اینکه این کانون یک مجموعه عملیاتی است، گفت: این مجموعه متشکل از کسانی بوده که به صورت عملیاتی کارآفرینی کرده‌اند.

 

سعید یوسفی‌اصل با اشاره به اینکه بر اساس آمار در دو سال گذشته حجم سرمایه‌گذاری صنعتی در استان زنجان پنج‌هزار میلیارد تومان بوده است، گفت: مردم نیز در حدود همین رقم سرمایه را در بانک‌ها دارند که اگر فرهنگ‌سازی شود تا سرمایه مردم وارد صنعت کنند، مشکلات زنجانی‌های به دست خود مردم زنجان حل خواهد شد.

 

وی با بیان اینکه کانون کارآفرینان آمادگی برگزاری همایشی برای تبیین موضوع مذکور را برای مردم داریم، خاطرنشان کرد: کانون کارآفرینان آشنایی با کارآفرینان برتر کشوری را برای علاقه‌مندان به راه‌اندازی کسب و کار آغاز کرده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: