• شنبه ۱۲ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۰
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 9612-4291-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی:

توجه به سرمایه‌های انسانی ضامن پیشرفت کشور است


نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی گفت: همه پیشرفت‌ها در ‌کشور به برکت توجه به علم، فناوری، سرمایه انسانی و رعایت استانداردهای لازم حاصل شده است.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، علی وقف‌چی در دوازدهمین جشنواره خیرین مدرسه‌ساز طارم در جمع خیرین این شهرستان، اظهار کرد: امروز نفت، گاز و معادن سرمایه نیستند، بلکه مهم‌ترین منبع غنی و سرمایه هر کشوری در برهه کنونی علم‌آموزی و سرمایه انسانی آن کشور است.

 

وی تاکید کرد: وجود معادن و منابع غنی زیرزمینی در هر کشوری برخی مواقع مانع پیشرفت و عدم توجه به سرمایه‌های فکری و عدم تلاش بیشتر افراد می‌شود.

 

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: علی‌رغم وجود انواع منابع و معادن غنی در کشورمان، متأسفانه آنچنان که شایسته است به سرمایه‌های انسانی و فکری توجه لازم نشده است، لذا باید مسئولان در اقدامات خود تجدیدنظر کنند.

 

وقف‌چی با اشاره به مهم‌ترین دلایل پیشرفت کشورها، عنوان کرد: همه پیشرفت‌ها در‌ کشور به برکت توجه به علم، فناوری، سرمایه انسانی و رعایت استانداردهای لازم حاصل شده است.

 

وی با تاکید بر اینکه علم فقط یادگیری و گرفتن مدرک نیست، عنوان کرد: باید بین علم‌آموزی و کارآفرینی و اشتغال ارتباط وجود داشته باشد و یاد بگیریم امورات محوله را بی‌عیب و نقص و کامل انجام بدهیم.

 

وقف‌چی تصریح کرد: اگر رفتار ما رفتار اسلامی باشد و از رفتار و کردار پیامبر اکرم (ص) الگو بگیریم، دروازه‌های تمدن و پیشرفت به روی ما گشوده خواهد شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: