• شنبه ۱۲ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۴
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9612-2687-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

به همت معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی زنجان محقق می‌شود؛

برگزاری نمایشگاه گروهی «عکس برای عکس» در زنجان


نمایشگاه گروهی «عکس برای عکس» به همت کانون عکس لنز باشگاه علمی فرهنگی دانشجویان جهاددانشگاهی زنجان برگزارمی‌شود.

 

یکی از عکاسانی که قرار است آثارش در این نمایشگاه در معرض دید عموم قرار گیرد، در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، با اشاره به اینکه نمایشگاه گروهی عکس برای عکس که عکس‌های 5 نفر از دانشجویان دانشگاه زنجان است، به همت کانون عکس لنز باشگاه علمی فرهنگی دانشجویان جهاددانشگاهی زنجان برگزار می‌شود، گفت: موضوع این عکس‌ها آزاد است و هر کدام از این 5 نفر عکس‌های متعددی دارند که در این نمایشگاه به معرض نمایش گذاشته‌ا‌ند.

 

فیروزه محمدی ادامه داد: این نمایشگاه از یکشنبه ۱۳ اسفندماه از ساعت 12.30 آغاز به کار کرده و تا پایان 17 اسفندماه ادامه خواهد داشت. هدف از برگزاری این نمایشگاه، دیده شدن دانشجویان رشته عکاسی است که هر کدام به وسیله عکس‌های خود سعی کرده‌اند حرف‌هایی را که برای گفتن داشته‌اند را به نمایش بگذارند؛ چرا که زبان یک عکاس، عکس است و عکاس به وسیله آن حرف‌های خود را بیان می‌کند.

 

به گزارش ایسنا، در این نمایشگاه آثاری از فیروزه محمدی، محمدامین دوستی‌فرد، آیسان زینعلی، مرتضی الفقیه و علیرضا همراز در معرض دید گذاشته می‌شود و مکان این نمایشگاه نگارخانه باشگاه علمی فرهنگی دانشجویان جهاددانشگاهی است و علاقه‌مندان می‌توانند برای دیدن این عکس‌ها همه روزه به نگارخانه باشگاه علمی فرهنگی دانشجویان جهاددانشگاهی استان واقع در دانشگاه زنجان مراجعه کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: