• یکشنبه ۱۳ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۱۶
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9612-3284-5
  • خبرنگار : 28002
  • منبع خبر : ----

مدیرکل تعاون، کار و رفاه‌اجتماعی استان زنجان خبر داد:

زمینه ایجاد اشتغال برای 630 نفر در طرح روستا تعاون


مدیرکل تعاون، کار و رفاه‌اجتماعی استان زنجان با اشاره به اقدامات صورت گرفته در طرح روستا تعاون، از فراهم شدن زمینه ایجاد اشتغال برای 630 نفر در این طرح خبر داد.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، محمدرضا یوسفی شامگاه دیروز در جلسه کارگروه اشتغال استان زنجان با اشاره به اینکه یکی از زمینه‌های ایجاد شغل در استان به‌ویژه مناطق روستایی، طرح روستا تعاون است که در این راستا برای ایجاد اشتغال 630 نفر برنامه‌ریزی شده است، افزود:‌بی‌شک روستاها جزو مناطقی است که از ظرفیت‌های زیادی برای ایجاد اشتغال برخوردار است.

 

وی با بیان اینکه خوشبختانه استان در طرح روستا تعاون عملکرد قابل قبولی داشته و توانسته است از ابتدای امسال تا به امروز نسبت به ثبت‌نام 11 هزار و 493 طرح در سامانه مربوطه اقدام کند، ادامه داد: این روند حاکی از آن است که استان در این زمینه توانسته است به 86 درصد از کل تعهدات خود عمل کند.

 

این مسئول با اشاره به اینکه علاوه بر طرح روستا تعاون، استان در زمینه اشتغال فراگیر نیز با ثبت‌نام از 1932 نفر، توانسته است به 14 درصد از تعهدات خود عمل کند، اظهار کرد: یکی از برنامه‌های استان در زمینه طرح روستا تعاون، بحث تعیین سهم استان بود که در همین راستا 48 روستا برای این منظور در نظر گرفته شد اما با تلاش‌های صورت گرفته این تعداد به 90 روستا افزایش یافت.

 

مدیرکل تعاون، کار و رفاه‌اجتماعی استان زنجان با تاکید بر اینکه طرح روستا تعاون می‌تواند زمینه رونق اقتصادی را در این مناطق فراهم کند، خاطرنشان کرد: خوشبختانه با روندی که استان در این زمینه تا به امروز طی کرده است، پیش‌بینی می‌کنیم بتوانیم یکی از استان‌های موفق در اجرایی کردن طرح روستا تعاون در استان زنجان باشیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: