• یکشنبه ۲۰ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۰
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 9612-5891-5
  • خبرنگار : 28009
  • منبع خبر : ----

فرماندار شهرستان ماه‌نشان خبر داد:

بررسی 6 طرح در قالب سامانه کارا


فرماندار ماه‌نشان گفت: کمیته فنی اشتغال تا به امروز 6 طرح با اشتغالزایی برای 18 نفر را در قالب سامانه کارا بررسی کرده اند.

 

مجتبی نوری در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، با بیان این‌که تاکنون 4000 نفر در سامانه کارا ثبت‌نام کرده‌اند، اظهار کرد: سهم شهرستان ماهنشان در مرحله اول حدود 10 میلیارد تومان بوده است و در راستای بررسی طرح‌های ثبت شده، جلسات کمیته فنی استغال به صورت مستمر توسط دستگاه‌های بخشی برگزار می‌شود.

 

این مسئول ادامه داد: تا کنون 6 طرح در حوزه‌های صنعت، کشاورزی و خدمات در کمیته اشتغال بررسی شده است که کشت زعفران، گل محمدی، اصلاح باغات و مصنوعات چرمی را شامل می‌شود.

 

وی همچنین با اشاره به این‌که کمیته فنی اشتغال، طرح‌های ناقص را جهت رفع نواقص موجود به دستگاه‌های بخشی عودت می‌دهد، خاطرنشان کرد: در بررسی طرح‌ها برای اعطای تسهیلات بانکی، تا سقف 250 میلیون تومان توسط فرمانداری تصمیم‌گیری می‌شود و تا کنون 5 طرح با اعتبار مورد نیاز بالای 250 میلیون تومان به مراجع بالاتر از شهرستان معرفی شده است.

 

نوری افزود: از ابتدای امسال تا کنون و در قالب بنگاه‌های کوچک و متوسط، 417 نفر، 4 میلیارد و 440 میلیون تومان تسهیلات اشتغال‌زایی دریافت کرده‌اند. همچنین 205 نفر نیز 2 میلیارد و 140 میلیون تومان تسهیلات مشاغل خانگی دریافت کرده‌اند. علاوه بر این تا کنون 44 نفر، یک میلیارد و 395 میلیون تومان و 666 نفر نیز تسهیلات اشتغال فراگیر دریافت کرده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: