• دوشنبه ۱۴ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۴
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9612-2588-5
  • خبرنگار : 28008
  • منبع خبر : ----

حضور شش بانوی زنجانی در اردوی تیم‌ملی پومسه بانوان


سرمربی زنجانی تیم‌ملی پومسه بانوان از حضور شش بانوی پومسه‌روی زنجانی و کسب سهمیه حضور در اردوی تیم‌ملی پومسه بانوان را جهت اعزام به مسابقات آسیایی 2018 خبر داد.

 

نگار مددخانی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: خوشبختانه با درخشش پومسه‌روهای بانوان زنجانی بار دیگر شاهد حضور جدی این بانوان در اردوی تیم‌ملی پومسه بانوان هستیم.

 

وی افزود: چندی پیش شاهد اعزام بانوان پومسه‌رو استان به مسابقات انتخابی تیم‌ملی پومسه بانوان جهت اعزام به مسابقات آسیایی 2018 بودیم که در ادامه 6 بانوی پومسه‌رو زنجانی موفق به کسب سهمیه اردوی تیم‌ملی شدند.

 

مددخانی تصریح کرد: مسابقات انتخابی قهرمانی آسیا در سال 2018 در کشور ویتنام برگزار خواهد شد که امیدواریم بانوان پومسه رو استان زنجان بار دیگر در این رقابت‌ها همچون سابق عناوین قهرمانی را کسب کنند.

 

سرمربی زنجانی تیم‌ملی پومسه بانوان در ادامه یادآور شد: پومسه بانوان زنجان از سطح قابل توجهی در کشور برخوردار است، به طوری که در بسیاری از میادین ملی و بین‌المللی همواره مقام‌های ارزشمندی را کسب کرده‌اند و این حاکی از سطح بالای پومسه بانوان استان دارد.

 

به گزارش ایسنا، نگار مددخانی قهرمان ارزنده پومسه بانوان سال‌های متمادی را به‌عنوان ملی‌پوش در عرصه‌های مختلف حضور داشته و مدال‌های ارزشمندی را برای پومسه بانوان کشور کسب کرده است و امروز در کسوت مربی، هدایت تیم‌ملی پومسه بانوان ایران را بر عهده دارد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: