• دوشنبه ۱۴ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۰
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9612-3584-5
  • خبرنگار : 28020
  • منبع خبر : ----

معاون استاندار زنجان تاکید کرد:

لزوم تسریع در پاسخ‌گویی به استعلام سرمایه‌گذاری‌ها


معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار زنجان گفت: بایستی در پاسخ‌گویی به استعلام سرمایه‌گذاری‌ها تسریع انجام شود.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، فرامرز نیک‌سرشت شامگاه دیروز در بیست و یکمین جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان زنجان، اظهار کرد: بایستی فرآیند پاسخ‌گویی به استعلامات به حداقل زمان ممکن تقلیل یابد.

 

این مسئول ادامه داد: فرآیندهایی که در پنجره واحد سرمایه‌گذاری اعلام شده برای بهبود مستمر با عملکرد دیگر استان‌ها مقایسه شود و این ملاک در ارزیابی عملکرد دستگاه‌ها در جشنواره‌هایی از جمله جشنواره شهید رجایی نیز مدنظر قرار گیرد.

 

وی، الگوبرداری 16 استان از پنجره واحد سرمایه‌گذاری ایجاد شده در استان زنجان را اتفاق خوبی دانست و افزود: باید این پیشرفت ادامه داشته باشد تا از دیگر استان‌ها که از توانمندی استان زنجان استفاده کرده‌اند، عقب نمانیم.

 

نیک‌سرشت با اشاره به افزایش اشتغال در استان، خاطرنشان کرد: افزایش در بحث اشتغال در استان خبر خوشی است که رسانه‌ها نیز در ایجاد فضای مطلوب برای سرمایه‌گذاری استان فعالیت داشته‌اند.

 

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار زنجان، یادآور شد: بایستی در رابطه با طرح کارورز اطلاع‌رسانی‌هایی انجام شود و مزایا و محاسن این طرح برای جامعه توضیح داده شود که امیدواریم استان بتواند در این زمینه موفق عمل کند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: