• دوشنبه ۱۴ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۱
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9612-3288-5
  • خبرنگار : 28002
  • منبع خبر : ----

مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان:

تیراندازی زنجان نیاز مبرم به استعدادیابی دارد


مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان تاکید کرد: تیراندازی زنجان برای قرار گرفتن در جایگاهی بهتر از آنچه که امروز قرار گرفته است، نیاز مبرم به استعدادیابی دارد.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، علی خلیلی در مجمع انتخابات هیئت تیراندازی استان زنجان که با حضور رئیس فدراسیون تیراندازی و به میزبانی سالن کنفرانس اداره‌کل ورزش و جوانان استان برگزار شد، یکی از ضرورت‌های امروز رشته تیراندازی در استان زنجان را اهتمام به مقوله استعدادیابی عنوان کرد و افزود: این فرآیند به تیراندازی زنجان کمک می‌کند تا بتواند به سرعت در مسیر رشد و توسعه قرار گیرد.

 

وی با اشاره به اینکه جامعه ورزشی استان از رشته تیراندازی و ما نیز از فدراسیون انتظارات حمایتی زیادی داریم، تصریح کرد: انتظار داریم فدراسیون تیراندازی نگاه ویژه‌ای به زنجان داشته و کمک‌های خود را در این زمینه دریغ نکند، تصریح کرد: این کمک‌های می‌تواند از قبیل تجهیزات، برگزاری اردوهای مختلف، حضور زنجانی‌ها در کمیته‌ها و ... باشد که این خود به بالا رفتن انگیزه ورزشکاران و اعضای هیئت تیراندازی استان خواهد انجامید.

 

این مسئول با یادآوری اینکه رأی قاطع اعضای مجمع حاکی از اعتماد آن‌ها به رئیس هیئت و وجود همدلی در این مجموعه است، ادامه داد: یکی از اولویت‌های امروز تیراندازی زنجان، بحث استعدادیابی است؛ چرا که معتقدیم با توجه به زیرساخت‌های خوبی که در این رشته وجود دارد، می‌توان با اهتمام به مقوله استعدادیابی، روند رو به رشد تیراندازی استان را تسریع بخشید.

 

مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان با بیان اینکه تیراندازی یکی از رشته‌های مفرح و جذاب بوده و می‌توان از این ظرفیت و پتانسیل برای جذب خانواده‌ها به این رشته و همگانی کردن آن گام برداشت، خاطرنشان کرد: بی‌تردید یکی دیگر از اقدامات موثری که می‌توان برای رشد این ورزش انجام داد، حضور دانش‌آموزان در سالن‌های تیراندازی است که قطعا این مهم باید جزو برنامه‌های اصلی هیئت تیراندازی استان در طول چهار سال آینده باشد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: