• سه شنبه ۱۵ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۱
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 9612-6891-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

شهر آب‌بر و چالش نبود تاکسی‌های درون‌شهری


یکی از مشکلات شهر آب‌بر نبود تاکسی‌های درون‌شهری است.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، شهر آب‌بر مرکز شهرستان طارم است که بیش از 8000 نفر در این شهر ساکن هستند.

 

یکی از مشکلات این شهر فعال نبودن تاکسی‌های درون‌شهری و اتوبوس‌های برون‌شهری به تهران است که گاهی سبب برخی گلایه‌های شهروندان می‌شود.

 

در همین رابطه، رئیس شورای اسلامی شهر آب‌بر به خبرنگار ایسنا گفت: شهرداری آب‌بر در سال‌های گذشته اقداماتی در زمینه تخصیص دستگاه تاکسی درون‌شهری انجام داده بود که متأسفانه استقبال خوبی از آن صورت نگرفت.

 

عابدین احمدی تصریح کرد: به علت نداشتن صرفه اقتصادی به دلیل عدم استقبال تمامی این وسایل نقلیه از چرخه خدمات‌رسانی بیرون رفتند و هم‌اکنون تنها یک تاکسی در داخل شهر در حال ارائه خدمات است.

 

وی با تاکید بر اینکه استفاده از ناوگان حمل و نقل عمومی دارای تاثیرات مثبتی در کاهش آلودگی‌ها و تراقیک شهری است، عنوان کرد: در حال حاضر اکثر خانواده‌ها در شهر آب‌بر دارای وسیله نقلیه هستند و با وسائط خود در سطح شهر تردد می‌کنند که این امر موجب عدم استقبال از وسایل حمل و نقل عمومی در شهر آب‌بر شده است.

 

این مسئول در پاسخ به نبود اتوبوس‌های شهری به تهران از شهر آب‌بر نیز تصریح کرد: به علت نامطلوب بودن دو کیلومتری جاده آستاکل به شهر آب‌بر بسیاری از اتوبوس‌های برون‌شهری رغبتی برای ورود به داخل شهر ندارند.

 

احمدی با تاکید بر ضرورت همکاری ارگان‌های مرتبط برای حل این معضل، تصریح کرد: اگر این مسیر خاک‌برداری و تسطیح شود اتوبوس‌ها مشکلی برای ورود به شهر نخواهند داشت.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: