• سه شنبه ۱۵ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۱
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9612-18214-5
  • خبرنگار : 28002
  • منبع خبر : ----

/با اکثریت رأی اعضای مجمع انتخابات/

«یدالله واعظی» از پیست موتورسواری و اتومبیلرانی زنجان خارج نشد


با رأی اکثریت اعضای مجمع انتخابات، «یدالله واعظی» برای دومین دوره متوالی به‌عنوان رئیس هیئت موتورسواری و اتومبیلرانی استان زنجان باقی ماند.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، مجمع انتخابات هیئت موتورسواری و اتومبیلرانی استان ظهر امروز با حضور رئیس فدراسیون، مدیرکل ورزش و جوانان و اعضای مجمع در سالن کنفرانس اداره‌کل ورزش و جوانان استان زنجان برگزار شد.

 

مجمع هیئت موتورسواری و اتومبیلرانی استان زنجان سه کاندیدا به نام‌های یدالله واعظی (رئیس قبلی این هیئت)، محمدامین توحیدلو و سیدفخرالدین حسینی داشت که در پایان رأی‌گیری، یدالله واعظی با کسب 14 رأی از 16 رأی مأخوذه برای چهار سال بعد به‌عنوان رئیس این هیئت انتخاب شد.

 

دو کاندیدای دیگر این مجمع نیز هر کدام یک رأی به دست آوردند رئیس هیئت موتورسواری و اتومبیلرانی استان زنجان برای بقا در این سمت، نگرانی خاصی نداشته و برنامه‌های چهار سال آینده خود را تدوین و پیاده کند.

 

به گزارش ایسنا، هیئت موتورسواری و اتومبیلرانی استان زنجان بعد از اینکه مسعود مقبولی بنیان این رشته ورزشی را در استان زنجان پایه‌گذاری کرد، روسای دیگری چون امیر محرمی‌یگانه و امیرعلی نیکبخش را به خود دیده است.

 

یدالله واعظی که در 14 دی‌ماه سال 92 با کسب 15 رأی به‌عنوان رئیس هیئت موتورسواری و اتومبیلرانی استان زنجان انتخاب شده بود، امروز بار دیگر و با حداکثر آرای اعضای مجمع انتخابات در سمت خود باقی ماند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: