• سه شنبه ۱۵ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۲۱:۱۲
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9612-3388-5
  • خبرنگار : 28008
  • منبع خبر : ----

بانوی زنجانی عازم مسابقات جهانی تیراندازی می‌شود


بانوی ملی‌پوش زنجانی با حضور در مرحله دوم اردوی آمادگی تیم‌ملی تیراندازی، 28 اسفندماه عازم مسابقات جهانی تیراندازی خواهد شد.

 

رقیه شجاعی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: مرحله دوم اردوی آمادگی تیم‌ملی تیراندازی با هدف اعزام به مسابقات جام‌جهانی العین امارات 2018 برگزار می‌شود.

 

وی افزود: مرحله دوم اردوی آمادگی تیم‌ملی تیراندازی از 18 تا 27 اسفندماه در محل کمپ تمرینات تیم‌ملی در تهران محل فدراسیون جانبازان و معلولان برگزار خواهد شد.

 

شجاعی تصریح کرد: یازده ملی‌پوش به همراه سه مربی در این اردو حضور خواهند داشت. این اردو در دو بخش بانوان و آقایان برگزار می‌شود که دو ورزشکار در بخش مردان و 9 ورزشکار در بخش بانوان هستند که همین تعداد اعزام مسابقات جهانی تیراندازی خواهند شد.

 

این ملی‌پوش زنجانی در ادامه یادآورشد: مرحله دوم اردوی آمادگی تیم‌ملی تیراندازی متصل به اردو خواهد بود و تیم‌ملی 28 اسفندماه ایران را به مقصد امارات ترک خواهد کرد.

 

وی گفت: خوشبختانه در سطح خوبی از آمادگی قرار دارم و با توجه به حضور در مسابقات اخیر توانسته‌ام در بخش ایستاده بانوان مقام و در بخش درازکش مختلط مقام نخست را کسب کنم.

 

شجاعی خاطرنشان کرد: باتوجه به تمرینات که پشت سر گذاشته‌ام امیدوارم طلای مسابقات جهانی العین امارات را کسب کنم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: