• چهارشنبه ۱۶ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۸
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9612-2486-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

رئیس سازمان بسیج دانشجویی کشور:

بسیجیان برای شکستن بن‌بست‌ها در همه عرصه‌ها حاضر می‌شوند


رئیس سازمان بسیج دانشجویی کشور گفت: این امری طبیعی است که دشمن در پی ایجاد مانع و بن‌بست برای ملت ایران است ولی بسیجیان آماده شکست بن‌بست‌ها هستند.

 

محمدجواد نیک‌روش در حاشیه آیین تودیع و معارفه مسئولان بسیج دانشجویی استان زنجان در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: اساسا بسیجیان برای اینکه بن‌بست را بشکنند در همه عرصه‌ها حاضر می‌شوند و حتی اینکه در تحریم هستیم نمی‌تواند بسیجی را از مسیر رشد و پیشرفتی که دنبال می‌کند، دور کند.

 

رئیس سازمان بسیج دانشجویی کشور با اشاره به اینکه نمونه بسیجی، شهید احمدی‌مقدم را می‌توان نام برد که مقام معظم رهبری از ایشان به عنوان دانشمند پارسا نام بردند، خاطرنشان کرد: این مسئله نشان می‌دهد که در مسیر انقلاب اسلامی باید جدی بوده و عزم راسخ داشته باشیم.

 

وی افزود: اگر در این مسیر مقاومت کنیم حتما خداوند متعال به ما نتیجه خواهد داد که نمونه‌های متعددی را در طول دوران دفاع‌مقدس و بعد از آن را شاهد بودیم که در طول سالیان سال تحریم‌هایی که به ناحق بر ملت ایران تحمیل شده به دست آمده است.

 

رئیس سازمان بسیج دانشجویی کشور گفت: زیرساخت‌هایی در بسیج دانشجویی پیش‌بینی و بخش‌هایی از آن آماده شده و امروز در برخی از استان‌ها پژوهشکده‌های بسیج دانشجویی فعال بوده و دست‌آوردهای خوبی هم در حوزه‌های مختلف از جمله تجربی، فنی، پزشکی، علوم انسانی و محصولاتی که قابلیت بسط و پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی را به صورت جدی داریم در این مراکز تولید می‌شود.

 

وی با اشاره به اینکه به‌عنوان نمونه بیش از 190 دست‌آورد در سیستان و بلوچستان تولید و ثبت شده، استانی که شاید از توجه مسئولان تا حدی دور بوده، خاطرنشان کرد: کما اینکه پژوهشگاه‌های داریم که با بیش از 400 پژوهگشر فعالیت دارند و محصولاتی هم که تولید می‌کنند مورد نیاز انقلاب اسلامی است.

 

نیک‌روش تاکید کرد: بسیاری از این محصولات تولید شده امروز در شرکت‌های دانش‌بنیان امتداد مسیرشان پیگیری شده و مجامع فارغ‌التحصیلان بسیجیان امروز در محصولاتی که از پیش، در مورد آن کار شده و به خروجی رسیده فعالیت می‌کنند و روزبه‌روز هم توسعه بیشتری پیدا خواهد کرد.

 

رئیس سازمان بسیج دانشجویی کشور گفت: در آینده نزدیک در کشور جشنواره‌ای برای دست‌آوردها‌ی علمی بسیج دانشجویی برگزار خواهیم کرد و کل این فعالیت‌ها و نمونه برجسته کارها را به عرصه نمایش خواهیم گذاشت و آمار کامل را به نحو مقتضی به رسانه‌ها اطلاع‌رسانی خواهیم کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: