• چهارشنبه ۱۶ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۲۲:۲۸
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9612-2686-5
  • خبرنگار : 28018
  • منبع خبر : ----

پذیرفته شدن مقاله علمی آبفا در کنفرانس بین‌المللی مدیریت دانش


مقاله علمی شرکت آب و فاضلاب استان زنجان در دهمین کنفرانس بین‌المللی مدیریت دانش پذیرفته شد.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان زنجان مقاله «ارائه الگوی سیستمی تاثیر شاخص های اخلاق حرفه ای بر فرآیندهای مدیریت دانش» که توسط سه تن از کارکنان شرکت آب و فاضلاب استان زنجان تدوین شده بود در دهمین کنفرانس بین المللی مدیریت دانش به صورت سخنرانی  پذیرفته شد.

 

این مقاله به همراه 20 مقاله پذیرفته شده دیگر به صورت سخنرانی در بین بیش از 100 مقاله ارسالی به دهمین کنفرانس بین المللی مدیریت دانش قرار گرفت.

 

گفتنی است این مقاله توسط مهندس علیرضا جزء قاسمی، اردشیر ابراهیمی و مسعود احمدی نگارش و تدوین شده است.

 

مقاله ارائه الگوی سیستمی تاثیر شاخص های اخلاق حرفه ای بر فرآیندهای مدیریت دانش توسط معاون برنامه‌ریزی و منابع انسانی شرکت آب و فاضلاب استان زنجان، در سالن اجتماعات دانشگاه شهید بهشتی تهران ارائه شد و نظر مثبت پنل تخصصی را کسب کرد.

 

معاون برنامه ریزی و منابع انسانی شرکت آب و فاضلاب استان زنجان در همین راستا گفت: از آنجا که پیاده سازی مدیریت دانش یک فرآیند بلند مدت و هزینه بر ، با تاثیرات شگرف در طول زمان است، بسیار مهم و حیاتی است که قبل از  پیاده سازی مدیریت دانش ، زیرساخت های مورد نیاز برای پیاده سازی آن مشخص شود.

 

اردشیر ابراهیمی یکی از این زیربناهای مهم را نهادینه سازی اخلاق حرفه ای در سازمان دانسته و افزود: بهترین راهکار برای استقرار مدیریت دانش، تقویت اخلاق حرفه ای می باشد.

 

ابراهیمی تصریح کرد: در مقاله ارائه شده از سوی شرکت آب و فاضلاب استان زنجان استان زنجان رویکردی سیستمی برای تاثیر شاخص های اخلاق حرفه ای بر فرآیندهای مدیریت دانش در شرکت آبفای استان زنجان ارائه شده است.

 

وی اتخاذ رویکرد سیستمی در مورد تاثیر متقابل اخلاق حرفه ای و مدیریت دانش را موجب تاثیرات شگرفی در تعالی شرکت و بهبود بهره وری فرآیندها، افزایش رضایت مشترکین، خلاقیت و نوآوری کارکنان، یادگیری سازمانی و افزایش درآمدها و کاهش هزینه های شرکت عنوان کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: