• سه شنبه ۲۲ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9612-21314-5
  • خبرنگار : 28009
  • منبع خبر : ----

مدیر درمان تامین‌اجتماعی استان زنجان خبر داد:

آماده‌باش مراکز درمانی تامین‌اجتماعی زنجان در ایام نوروز


مدیر درمان تامین‌اجتماعی استان زنجان از آماده‌باش مراکز درمانی تامین‌اجتماعی در ایام نوروز خبر داد.

 

علی محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، با بیان این‌که مراکز درمانی بستری تامین‌اجتماعی استان زنجان با تشکیل ستاد نوروزی برای استمرار و ارائه خدمات در تعطیلات نوروز، در حالت آماده‌باش قرار گرفته است، اظهار کرد: به منظور ارتقای سطح کیفی و کمی خدمات درمانی سازمان تامین‌‌اجتماعی در ایام نوروز و برای رفاه حال مراجعه‌کننده‌ها به ویژه بیمه‌شدگان، با هماهنگی ریاست دانشگاه علوم پزشکی، طرح آماده‌باش نوروزی واحدهای درمانی بستری تامین‌اجتماعی با تشکیل ستاد نوروزی به اجرا درمی‌آید.

 

این مسئول با بیان این‌که طی تعطیلات نوروز، بيمارستان‌های امام حسین (ع) و امید ابهر به صورت شبانه‌روزی خدمت‌رسانی خواهند کرد، ادامه داد: ساز و کارهای ارائه خدمت به مسافران نوروزی و بیمه‌شدگان تامین‌اجتماعی متناسب با تعداد مسافران نوروزی و هم‌زمان با سراسر کشور ارائه خواهد شد. همچنین روسای بیمارستان‌ها به صورت مستمر نحوه ارائه خدمت به بیماران را نظارت و رصد کرده و در خصوص رفع مشکلات احتمالی به سرعت اقدام خواهند کرد.

 

وی افزود: طرح آماده ‌ باش نوروزی مراکز درمانی استان با نصب بنرهای مخصوص و در مبادی ورودی شهرهای زنجان و ابهر اطلاع‌رسانی خواهد شد و شهروندان و مسافران می‌توانند از اطلاعات کافی در خصوص نحوه ارائه خدمات درمانی و نشانی مراكز برخوردار شوند. این در حالی است که کارکنان و کادر تخصصی مراکز درمانی فقط با هماهنگی دانشگاه علوم پزشکی می‌توانند مرخصی بگیرند.

 

محمدی تاکید کرد: مرخصی‌ها باید به نحوی برنامه‌ریزی شود تا ضمن فراهم بودن امکان دسترسی کامل بیماران به خدمات درمانی، از بروز هر گونه کاستی و اختلال در زمینه خدمت‌رسانی به بیماران به ویژه در بخش اورژانس پیشگیری شود.

 

مدیر درمان تامین‌اجتماعی استان زنجان یادآور شد: بیماران و بیمه ‌ شدگان می‌توانند هر گونه مسائل و مشکلات مراکز درمانی تامین‌اجتماعی استان را در طول تعطیلات نوروزی به سامانه پیامک 10001420241 و یا شماره تلفن 33424713 اطلاع‌رسانی کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: