• چهارشنبه ۲۳ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۹
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9612-22014-5
  • خبرنگار : 28020
  • منبع خبر : ----

مدیرکل استاندارد استان زنجان خبر داد:

راه‌اندازی 16 دفتر استانداردسازی در استان زنجان


مدیرکل استاندارد استان زنجان گفت: 16 دفتر استانداردسازی در استان راه‌اندازی شده است.


داوود کارگرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: بر اساس بند ۴ مصوبه شماره ۱۰۷ اجلاس شورای عالی استاندارد، بازگشایی دفاتر استاندارد در همه دستگاه‌ها و نهادهای اجرایی تصویب شده است.


این مسئول ادامه داد: از ابتدای اجرای این طرح 16 دفتر استانداردسازی در استان ایجاد شده که هفت مورد آن از ابتدای امسال راه‌اندازی شده است و دستگاههایی چون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، دانشگاه زنجان، سازمان صنعت معدن و تجارت زنجان، سازمان نظام مهندسی ساختمان، اتاق اصناف و دانشگاه آزاد و ...پذیرای این دفاتر هستند.


وی افزود: هدف عمده افتتاح دفاتر استانداردسازی در نهادها و دستگاه‌های اجرایی استان زنجان آشنایی با استاندارد است و افتتاح این دفاتر در راستای استفاده از ظرفیت استانداردها و دفاتر آن در ادارات انجام می‌شود.هدف از افتتاح دفاتر استانداردسازی در راستای موضوع فوق بوده و خدمات ارائه شده توسط هر دستگاه اجرایی در استان می‌تواند به صورت ملی و استاندارد انجام شود.


کارگرزاده خاطرنشان کرد: ظایف دفاتر استانداردسازی در دستگاه‌های اجرایی استان زنجان آموزش و ترویج استانداردهای ملی است استاندارد در معنی و به زبان ساده یعنی جدا کردن خوبی از بدی‌ها و هدف از بالا بردن کیفیت نیز راضی نگاه داشتن مشتری است.


مدیرکل استاندارد استان زنجان، یادآور شد: حس مطالبه‌گری مردم روز به روز افزایش پیدا کرده و اداره کل استاندارد استان زنجان بیشترین میزان واگذاری خدمات به بخش خصوصی را داشته است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: