• شنبه ۱۹ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9612-22514-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان عنوان‌کرد:

آماده‌باش دانشگاه علوم پزشکی برای چهارشنبه‌سوری و عید نوروز


رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان اظهار کرد: دانشگاه علوم پزشکی برای ایام چهارشنبه سوری و نوروز در حالت آماده باش است .

 

  به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، پرویز قزلباش در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه  دانشگاه علوم پزشکی و حوزه درمان استان از ایام پیش از عید نوروز در حالت آماده‌باش است، گفت: در این ایام برنامه‌های بسیار فشرده‌ای داشته و بخش‌های بیمارستانی نیز با نیروهای موجود فعالیت خود را ادامه می‌دهند و علی‌رغم اینکه ایام تعطیل است، هیچ خللی در فعالیت این بخش‌ها و ارائه خدمت به مردم  وارد نخواهد شد.

 

وی افزود: در چند سال اخیر، به ویژه امسال از بخش خصوصی نیز مدد خواهیم گرفت و باتوجه به اینکه پیش از این گاهی در بخش دندانپزشکی نیز مشکل داشتیم، امسال به این موضوع توجه شده است و  در بیمارستان‌ها در این حوزه  کشیک داریم؛ البته باید اطلاع‌رسانی در این زمینه شود تا در صورت بروز مشکل مردم نسبت به این مورد آگاهی داشته باشند .

 

وی همچنین در زمینه وجود کشیک آزمایشگاه‌ها و سونوگرافی نیز گفت: علاوه بر وجود کشیک در بیمارستان‌ها در ایندو حوزه، سعی شده است از ظرفیت‌های بخش خصوصی استفاده شود تا در خدمت مردم باشند .

 

قزلباش با اشاره به اینکه برای ایام چهارشنبه سوری نیز برنامه ویژه‌ای برنامه‌ریزی شده است، اظهار کرد: در این ایام به هر حال آسیب هایی را داریم و باتوجه به اینکه به این آسیب ها باید بالافاصله رسیدگی شود و از طرفی معمولا مراجعه کنندگان به بیمارستان آیت‌الله موسوی رجوع می‌کنند، در حالت آماده باش هستیم ضمن اینکه همه بیمارستان‌های سطح شهر نیز برای ایام چهارشنبه سوری در حالت آماده‌باش هستند .

 

وی با اشاره به اینکه امید است با رعایت مردم نسبت به حوادث چهارشنبه سوری، میزان آسیب‌ها و حوادث به حداقل برسد، گفت:این روز باید روز مفرح و شادی برای ایرانیان باشد و بهتر است با رعایت نکات ایمنی به بهترین نحو به پیشواز سال نو برویم .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: