• شنبه ۱۹ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9612-23414-5
  • خبرنگار : 28009
  • منبع خبر : ----

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان خبر داد:

حضور 360 امدادگر در طرح امداد و نجات نوروزی


مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان از حضور و فعالیت  360 امدادگر در طرح امداد و نجات نوروزی خبر داد .

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، شهرام میرزایی صبح امروز در نشست خبری با تاکید بر اینکه امسال طرح ملی امداد و نجات نوروزی از 25 اسفند آغاز می‌شود و تا  تا 15 فروردین ادامه دارد، اظهار کرد: افزایش و آمادگی توان امداد و نجات جمعیت هلال احمر جهت ارایه خدمات مطلوب و به هنگام، همچنین ایجاد آرامش فکری برای مسافران در طول سفر از جمله اهداف طرح امداد و نجات نوروزی به شمار می‌رود .

 

این مسئول با بیان اینکه پاسخگویی به در راه ماندگان از وظایف جمعیت است، ادامه داد: امسال نیز مانند سنوات گذشته، جمعیت هلال احمر استان زنجان طرح امداد و نجات نوروزی را در قالب 16 پایگاه ثابت و سیار اجرایی خواهد کرد که از جمله پایگاه پشتیبانی شمال‌غرب، پلیس راه زنجان ابهر، پلیس راه زنجان میانه، پلیس راه زنجان قزوین و پلیس راه زنجان به بیجار را شامل می‌شود .

 

میرزایی تصریح کرد: در طرح امداد و نجات نوروزی امسال، 20 دستگاه آمبولانس، 8 خودروری نجات، 14 دستگاه خودروی امدادی، 9 دستگاه موتور امدادی، 3 دستگاه خودروی آرگو و یک دستگاه خودروی ارتباطات سیار به کار گرفته خواهد شد. همچنین 544 نفر از اعضای جوانان جمعیت در طرح ملی راهنمایان مسافران نوروزی فعالیت خواهند کرد .

 

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان با تاکید بر اینکه طی ایام نوروز، 16 پست راهنمایی مسافران نوروزی در مبادی ورودی و خروجی و اماکن تاریخی مستقر خواهد شد، خاطرنشان کرد: راه‌اندازی دو خیمه نماز در طارم و ایجرود، ایجاد فضای دوستدار کودک، برگزاری مسابقات نقاشی، برگزاری مسابقات قرآن بخوانید و جایزه بگیرید و راه‌اندازی کمپین "نه به تصادفات جاده‌ای" از دیگر برنامه‌های جمعیت در طرح امداد و نجات نوروزی سال 97 است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: