• یکشنبه ۲۰ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۵
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 9612-9091-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

فرماندار شهرستان خرم‌دره خبر داد:

رفع بخشی از مشکلات مجموعه غزال خرم‌دره


فرماندار شهرستان خرم‌دره از رفع بخشی از مشکلات مجموعه غزال خرم‌دره خبر داد.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، حجت محمدی در جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان خرم‌دره با تاکید بر اینکه رضایت مسافران نوروزی در شهرستان هدف اصلی ما است، تصریح کرد: در خصوص ارائه خدمات به مسافران نوروزی از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد.

 

وی با تاکید بر اینکه مسئولان دستگاه‌های اجرایی باید اقدامات صورت گرفته در شهرستان را برای آگاهی مردم اطلاع‌رسانی کنند، اظهار کرد: هر دستگاه اجرایی باید اقدامات خود را جداگانه به سمع و نظر مردم برسانند تا مردم از اقدامات صورت گرفته آگاهی لازم را داشته باشند.

 

فرماندار شهرستان خرم‌دره با اشاره به اینکه مجتمع غزال یکی از بزرگ‌ترین مجتمع‌های بین‌راهی استان است، عنوان کرد: در مجتمع گردشگری و رفاهی غزال خرم‌دره نسبت به سال گذشته اقدامات خوبی صورت گرفته و با پیگیری‌های انجام شده بسیاری از مشکلات این مجموعه مرتفع گشته است و عزم بسیار خوبی برای پذیرش مهمانان در این مجموعه به وجود آمده است.

 

محمدی با اشاره به اینکه بازرسی‌ها در ایام نوروز نیز ادامه خواهد داشت، گفت: در بازرسی‌های ایام نوروزی مدیرانی که فعال بوده و رضایت مردم را به دست آورند تشویق خواهند شد و با مدیرانی که بی‌تفاوت هستند و در کار خود کوتاهی کنند برخورد جدی صورت خواهد گرفت.

 

فرماندار شهرستان خرم‌دره با اشاره به وضعیت قطعی آب، برق و گاز در ایام نوروز، گفت: هیچ قطعی آب، برق و گاز در تعطیلات نوروزی نخواهیم داشت و اگر ضرورتی به قطعی باشد باید دستگاه‌های مربوطه از قبل اطلاع رسانی کند تا مردم آمادگی لازم را داشته باشند.

 

وی به بسته بودن سایت گردشگری حمام یان‌یان در سال‌های گذشته نیز اشاره کرد و افزود: با پیگیری‌های صورت گرفته و مساعدت و همکاری دادستان، حمام تاریخی یان‌یان بعد از چندین سال که پلمب شده بود مجددا بازگشایی شد و برای بازدید عموم مردم و مسافران در ایام تعطیلات نوروزی آماده‌سازی می‌شود.

 

محمدی با اشاره به اینکه حمام تاریخی یان‌یان یکی از مهم‌ترین بناهای تاریخی شهرستان خرم‌دره است که در مرکز شهر و در میان بافت سنتی در حاشیه رودخانه کبیر و ضلع غربی خیابان سردار جنگل واقع است، خاطرنشان کرد: این بنا با 210 مترمربع وسعت با سبک معماری حمام‌های دوره‌ صفوی ساخته شده است. همچنین این بنا شامل فضاهایی چون هشتی ورودی، پای‌شوی‌خانه، گرماخانه، نظافت‌خانه، خزینه‌های آب سرد و آب گرم است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: