• یکشنبه ۲۰ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۱
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 9612-9291-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان طارم تاکید کرد:

ضرورت بهره‌گیری از ظرفیت بانوان در مبارزه با معضلات اجتماعی


رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان طارم گفت: برای غلبه بر معضلات اجتماعی در روستاها باید از ظرفیت بانوان استفاده شود.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، حجت‌الاسلام حسن محمدی در جلسه هم‌اندیشی بانوان فرهیخته دینی و فرهنگی شهرستان طارم، اظهار کرد: هرگاه در نظام اجتماعی رفتاری نظیر اعتیاد، خودکشی، طلاق به طور مشخص با هنجارهای اجتماعی تعارض پیدا کند و موجب کاهش کارایی و عملکرد مثبت فرد، خانواده یا گروه‌های اجتماعی شود به عنوان آسیب اجتماعی شناخته می‌شود.

 

وی با تاکید بر اینکه حوزه فرهنگ یکی از دغدغه‌های مقام معظم رهبری به شمار می‌رود، ادامه داد: همه ما مسئولیم در کنار دغدغه‌های شخصی، در ارائه خدمات فرهنگی ارزنده سهیم باشیم.

 

این مسئول، وظیفه بانوان را در پیشگیری از آسیب‌‌های اجتماعی خطیر عنوان کرد و افزود: یک زن با مدیریت لایق خود می‌تواند استحکام خانواده را نگه دارد.

 

محمدی با تاکید بر ضرورت بهره‌گیری از ظرفیت بانوان به ویژه در مناطق روستایی در مبارزه با آسیب‌های اجتماعی، اظهار کرد: بانوان فعال فرهنگی و فرهیخته می‌توانند با ارائه طرح و خلاقانه نو در کاهش آسیب‌های اجتماعی شهرستان اثرگذار باشند.

 

این مسئول با تاکید بر اینکه دغدغه ما در مناطق روستایی و محروم بیشتر است، تصریح کرد: باید با تحلیل شناخت آسیب‌ها، تهدیدها و بررسی نقاط ضعف و قوت شهرستان و با بهره‌گیری از ظرفیت بانوان در راستای کاهش معضلات اجتماعی گام برداشت.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: