• یکشنبه ۲۰ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۰
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9612-4188-5
  • خبرنگار : 28008
  • منبع خبر : ----

سرمربی زنجانی تیم‌ملی بسکتبال با ویلچر بانوان:

حضور قدرتمندی در رقابت‌های پاراآسیایی جاکارتا خواهیم داشت


سرمربی زنجانی تیم‌ملی بسکتبال با ویلچر بانوان گفت: تیم ملی ایران توانست سهمیه بازی‌های پاراآسیایی 2018 جاکارتا را در بانکوک کسب کند.

 

آزاده همایون‌پور در گفت‌‍‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: خوشبختانه با حضور قدرتمند تیم‌ملی بسکتبال با ویلچر بانوان در مسابقات انتخابی بازی‌های آسیایی 2018 جاکارتا موفق به کسب سهمیه حضور در این رقابت‌ها شویم.

 

وی افزود: مسابقات انتخابی بازی‌های پاراآسیایی 2018 جاکارتا که در بانکوک برگزار شد از سطح بالایی برخوردار بود، زیرا همه تیم‌های حاضر جهت کسب سهمیه بازی‌های پاراآسیایی 2018 جاکارتا در این رویداد حضور یافته بودند.

 

همایون‌پور تصرح کرد: اولین دیدار تیم‌ملی ایران در این رقابت‌های انتخابی با تیم تایلند میزبان مسابقات رقم خورد، به نمایش گذاشتن کار تیمی در کنار تاکتیک بازی توانستیم از سد تیم تایلند بگذریم و در ابتدا شروع خوبی داشته باشیم.

 

این سرمربی در ادامه یادآور شد: خوشبختانه توانسیم در بازی‌های دوره‌ای همه تیم‌ها را شکست دهیم و در فینال بار دیگر مقابل تیم تایلند قرار گرفتیم که در این بازی نیز توانستیم این تیم را برای دومین بار شکست دهیم.

 

همایون‌پور گفت: تیم‌ملی بسکتبال با ویلچر بانوان از نظر کار تیمی بسیار در سطح خوبی قرار داشتند، به طوری که تمام برنامه‌ریزی تاکتیکی در اردوهای آمادگی بیشتر تاکید ما در انجام کار تیمی بود تا بازیکن‌محوری، که خوشبختانه نفرات بسیار خوبی از تیم‌ملی ایران راهی این دوره از مسابقات شده بودند.

 

وی خاطرنشان کرد: از مسابقات انتخابی بانکوک در رشته بسکتبال با ویلچر بانوان چهار تیم به رقابت‌های پاراآسیایی جاکارتا راه یافتند که ایران، تایلند، افغانستان و کامبوج چهار تیم راه یافته از آسیا و تیم‌های ژاپن و چین مسابقات اقیانوسیه کسب سهمیه کردند و تیم اندونزی بدون شرکت در مسابقات کسب سهمیه به دلیل میزبان بودن در بازی‌های پاراآسیایی جاکارتا مستقیم به این مسابقات راه یافتند و در مجموع هفت تیم در بازی‌های پاراآسیایی جاکارتا به رقابت خواهند پرداخت.

 

همایون‌پور افزود: در مسابقات انتخابی بازی‌های پارآسیایی جاکارتا در بسیکتبال با ویلچر بانوان، از تیم‌ملی ایران رقیه امیری به عنوان ستاره بازیکنان و مهسا سعادت به عنوان باارزش‌ترین بازیکنان در این رقابت‌ها انتخاب شدند.

 

وی خاطرنشان کرد: تیم‌ملی بسکتبال با ویلچر بانوان ایران عنوان سومی بازی‌های اینچوئن کره‌جنوبی را کسب کرده بودند تلاش خواهیم کرد تا با حفظ این عنوان فاصله خود را با تیم‌هایی چون ژاپن و چین به حداقل برسانیم و حضور قدرتمندی در بازی‌های پاراآسیایی جاکارتا داشته باشیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: