• دوشنبه ۲۱ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۲۱:۴۱
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9612-5584-5
  • خبرنگار : 28020
  • منبع خبر : ----

بیایید چرخه را بچرخانیم


معاون صنایع کوچک شرکت شهرک‌های صنعتی استان زنجان گفت: در راستای حمایت از تولیدات ایرانی کمپین بیایید چرخه را بچرخانیم، راه‌اندازی شود .

 

ایرج احمدی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، با اشاره به راه‌اندازی پویش بیایید چرخه را بچرخانیم، اظهار کرد: راه‌اندازی پویش بیایید چرخه را بچرخانیم؛ خرید کالای ایرانی، اشتغال فرزندان ایرانی، اقدامی بسیار مناسب و موثر بوده تا خرید و مصرف کالای ایرانی بیش از پیش در اذهان همگان یادآوری و نگاه مصرف‌کننده نسبت به حمایت و مصرف کالای داخلی همیشگی شود .

 

این مسئول با اشاره به اهداف اقتصاد مقاومتی در حمایت از تولید، ادامه داد: قطعا اگر بخواهیم به ساختاری دقیق و نظام‌مند در رشد و توسعه اقتصادی جامعه برسیم باید همانطور که در اهداف اقتصاد مقاومتی بیان شده حمایت از تولید ملی، تقویت و توسعه کار شایسته و کارآفرینی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی مد نظر همگان باشد و خرید کالای ایرانی یک فرهنگ عمومی و ماندگار تبدیل شود.

 

وی افزود: ایجاد اشتغال مولد و رشد و رونق تولید در گرو حمایت و استفاده همگان از محصولات داخلی بوده تا فضای مطلوب کسب و کار به خصوص در مناطق کمتر توسعه‌یافته شکل گیرد و فرصت‌های شغلی برای جوانان جامعه به وجود آید .

 

احمدی خاطرنشان کرد: همه باید حمایت از تولید داخلی و مصرف کالای داخلی یک فرهنگ مستمر و همه خرید کالای ایرانی را یک ضرورت بدانند تا این مهم زمینه‌ساز رشد و رونق تولید و اقتصاد و همچنین اشتغال پایدار است

 

معاون صنایع کوچک شرکت شهرک‌های صنعتی استان زنجان، یادآور شد: نباید فراموش کرد که تولیدات داخلی باید با توجه به کیفیت مطلوب و قیمت مناسب باشد چرا که نباید مصرف کنندگان با خرید کالای ایرانی متضرر شوند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: