• سه شنبه ۲۲ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9612-26314-5
  • خبرنگار : 28003
  • منبع خبر : ----

نصب 9 المان ویژه نوروز تا پایان سال در نقاط مختلف شهر زنجان

 

سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری زنجان از نصب 9 المان ویژه نوروز تا پایان سال در نقاط مختلف شهر خبر داد .

 

فرهاد رفیعی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، با بیان اینکه المان‌های طراحی شهری ویژه روزهای  نوروز و بهار در نقاط مختلف شهرجانمایی خواهد شد، گفت: امسال با تلاش‌های انجام شده طراحی همه المان‌ها توسط جوانان و هنرمندان زنجانی انجام شده و با توجه به داوری و بازبینی کارها از سوی اساتید و اهل فن 9 المان  اجرایی و نصب خواهد شد .

 

وی افزود: پس از اعلام فرخوان 38 طرح از سوی هنرمندان ارسال شد که پس از بررسی، کارهای برتر برای اجرا معرفی شدند و امیدواریم تا چند روز آینده  المان‌ها در سطح شهر و با پراکندگی  مناسب نصب شوند که قطعا جلوه شهر را در این  روزها تغییر خواهند  داد .

 

این مسئول با بیان ینکه 14 سفره هفت‌سین نیز همچون سال‌های قبل در میادین و ورودی شهر جانمایی خواهد شد، گفت: هفت سین ویژه در میدان بسیج نصب می‌شود و امیدواریم این اقدامات باعث رضایتمندی شهروندان شود. البته برنامه‌های وسیعی در رابطه با گل کاری در سطح شهر نیز در حال  انجام است .

 

وی ادامه داد: نصب فرش گل، طرحی دیوار گل و همچنین جانمایی سبدهای گل نیز از دیگر برنامه‌هایی است که تا پایان سال انجام می‌شود تا شهر را برای استقبال از نوروز آماده کنیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: