• سه شنبه ۲۲ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9612-27014-5
  • خبرنگار : 28003
  • منبع خبر : ----

رئیس شورای اسلامی شهر زنجان:

شورا محل استثنائات نیست


رئیس شورای اسلامی شهر زنجان گفت: شورا محل استثنائات نبوده، بلکه محل قانون است و هیچ استثنائات در شورا مطرح نشده و نخواهد شد.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، احمد نصیری ظهرامروز در جلسه رسمی و علنی این شورا، اظهار کرد: مکاتبات زائد و پیچ و خم برخی بروکراسی‌های اداری موجب نارضایتی شهروندان شده است.

 

وی با بیان اینکه باید تلاش شود تا شهروندان خدمت را در کم‌ترین زمان دریافت کنند، افزود: باید برنامه‌ریزی لازم را در این رابطه داشته باشیم تا مشکلات برطرف شود.

 

این مسئول به ضرورت ساماندهی وضعیت حمل و نقل و سد معبر، اشاره کرد و گفت: نیازمند یک جدیت ویژه در این رابطه هستیم.

 

در ادامه، امامعلی دادخواه رئیس کمیسیون فرهنگی، ورزشی و اجتماعی شورای اسلامی شهر زنجان گفت: به دلیل عدم معرفی مدیر عامل سازمان فرهنگی شهرداری، این سازمان تقریبا به‌صورت نیمه تعطیل اداره می‌شود.

 

مسعود مرادخانی، نایب‌رئیس شورای اسلامی شهر زنجان نیز گفت: حجم تخریب آسفالت در سطح شهر بسیار زیاد بوده و حوزه عمرانی مناطق باید همه تجهیزات خود را جهت ترمیم آسفالت‌ها به‌کار گیرند.

 

سجاد خدایی، دیگر عضو شورای شهر زنجان نیز در این جلسه تصریح کرد: ما شورای شهر هستیم و اینکه ما باید نگاه شهرداری داشته باشیم درست نیست. همانطور که شهرداری در بخش‌های دیگر به اعتبارات ملی و استانی برمی‌خورد و هزینه درآمد به دوش ادارات خدماتی افتاده است؛ از همین رو وظیفه داریم که در تمامی حوزه‌ها به خدماتی که ارائه می‌شود، همت خود را داشته باشیم.

 

وی با اشاره به اینکه این تعاملات موحب رشد شهر می‌شود، افزود: ما اگر به مردم تخفیف می‌دهیم باید به ادارات نیز تخفیف بدهیم.

 

به گزارش ایسنا، در این جلسه متمم بودجه سال 96 شهرداری زنجان تصویب نشد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: