• سه شنبه ۲۲ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۲۳:۰۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9612-27314-5
  • خبرنگار : 28018
  • منبع خبر : ----

مدیرکل حراست شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور:

هویت اجتماعی از طریق زنان شکل می‌گیرد


مدیرکل حراست شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور زنجان گفت: زنان به عنوان قشر تاثیر گذار در جامعه هویت اجتماعی را نیز شکل می‌دهند.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، به نقل از روابط‌عمومی شرکت آبفای استان زنجان، محرمی‌راد در مراسم بزرگداشت روز زن در شرکت آب و فاضلاب استان ضمن تبریک میلاد با سعادت حضرت زهرا (س) گفت: حضرت زهرا (س) به عنوان الگوی بانوان مسلمان جهان محسوب شده و تمام بانوان پاکدامن از این بانوی فرزانه درس زندگی می آموزند.

 

وی با اشاره به اینکه هر کس با توجه به تمایلات و علایقش ارزش می یابد گفت: حضرت زهرا (س) از دنیا سه چیز شامل: نگاه کردن به سیمای پیامبر (ص)، قرائت قرآن و انفاق در راه خدا را دوست داشت.

 

مدیرکل حراست شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور افزود: بانوان در جامعه و خانواده دارای نقش های حساس و حیاتی هستند و این قشر بعنوان مدیران معنوی خانوار جایگاهی دارند که هیچ‌کس قادر به پر کردن آن نیست.

 

وی زن را علی‌رغم رواج واژه غلط جنس مخالف، مکمل زندگی و شخصیت مرد معرفی و خاطرنشان کرد: زن و مرد در کنار هم هدف خلقت را تشکیل می دهند.

 

محرمی‌راد با تاکید این مطلب که نباید برخی کژتابی‌های زبان را به حوزه بانوان تعمیم داد گفت: تکریم جایگاه زنان و رسیدن به ارزش و جایگاه واقعی آنان از جمله وظایف اجتماع در برابر بانوان است.

 

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان نیز در این جلسه ضمن تبریک میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن گفت: زحمت بانوان شرکت آب و فاضلاب علی رقم وظایفی که در خانه ایفا می کنند قابل تقدیر بوده و باید قدر دانسته شود.

 

علیرضا جزءقاسمی با اشاره به وجود تنگناهای مالی و برخی مشکلات گفت: با این وجود مراسم تجلیل و بزرگداشت بانوان به منظور پاسداشت مقام شامخ زن به طور متنواب و بدون کم و کاستی تا کنون در شرکت اب و فاضلاب استان زنجان برگزار شده است.

 

وی افزود: در مجموعه شرکت آب و فاضلاب استان زنجان همکاران خوب و توانمندی از بانوان حضور دارند که در جایگاه های مختلف مدیریتی از وجود این بانوان استفاده می شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: