• چهارشنبه ۲۳ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9612-27714-5
  • خبرنگار : 28003
  • منبع خبر : ----

شهردار زنجان:

طولانی شدن پروژه‌ها باعث بی‌اعتمادی مردم می‌شود


شهردار زنجان با بیان اینکه در ابتدای مدیریت خود، مسئولان استاتی خواستار اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام بودند، اظهار کرد: پل سیدالشهدا از جمله این موارد بود که موانع مختلف در مسیر ساخت داشت که تلاش شد موارد برطرف و پل به اتمام برسد.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، مسیح‌الله معصومی در مراسم افتتاح تقاطع سیدالشهدا با بیان اینکه این پل اولین و آخرین پل در شهر زنجان نخواهد بود، تصریح ‌کرد: بر اساس برنامه‌ریزی‌ها از این دست کارها باید انجام شود و قطعا این کار انجام خواهد شد.

 

وی با اشاره به روند طولانی اجرای پل سیدالشهدا و ایجاد ذهنیت در بین شهروندان، گفت: متاسفانه روند طولانی کار باعث شده است شهروندان کمی به حرف‌ها بی‌اعتماد باشند، در حالی‌ که امیدواریم این ذهنیت برطرف و با افتتاح به‌موقع پروژه‌ها، شرایط بهبود یابد.

 

این مسئول با اشاره به اینکه باید توان را در نظر گرفت و کار را شروع کرد، ادامه داد: شهر زنجان به‌ علت سرما و شرایط جوی، فصل کاری کوتاهی دارد و زمان مفید پروژه درگیر تشریفات قانونی شده و بخش عمده‌ای از زمان را از دست می‌دهیم.

 

وی ادامه داد: تصمیمات بر این است در فصل تعطیلی کارها امور اداری پیگیری شده و در فصل کاری همه توان برای اجرای عملیات گذاشته می‌شود و در پل گلشهر این موضوع مورد توجه قرار گرفته است.

 

معصومی به عدم همکاری برخی ادارات همکار در اجرای پروژه‌ها اشاره کرد و گفت: کمک اداراتی که بنا به هر دلیلی در کار شریک هستند، حائز اهمیت است.

 

شهردار زنجان ادامه داد: برای ساخت پل سیدالشهدا ۴۹ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان هزینه شده است. جمع پولی که از محل راه‌ و شهرسازی پرداخت شده ۶ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان بوده و سهم استانداری هم حدود ۱۷ درصد تعهد بوده است، یعنی ۷۲ درصد پول را شهرداری داده است.

 

وی ادامه داد: همه نهادها کمک کنند تا کارها پیش رود و در زمان کم، کارها را پیگیری کنیم تا خدمات‌رسانی در شرایط مطلوب انجام شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: