• چهارشنبه ۲۳ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9612-27814-5
  • خبرنگار : 28020
  • منبع خبر : ----

مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه زنجان خبر داد:

ورود 9 جایگاه عرضه سوخت استان به زنجیره توزیع


مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه زنجان گفت: 9 جایگاه استان در ناحیه مرکزی وارد چرخه توزیع زنجیره‌ای شده‌اند.

 

محمود آقامحمدیان در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، با اشاره به برگزاری جلسه هم‌اندیشی جایگاه‌داران استان در منطقه، اظهار کرد: مصرف نفتگاز 18 درصد افزایش داشته و نیز امسال شاهد رشد 11 درصدی مصرف بنزین درسال جاری به طوری که  326 میلیون لیتر مصرف نفتگاز برای امسال، و 275 میلیون لیتر مصرف سال گذشته بوده است و نیز امسال 343  میلیون لیتر مصرف بنزین ثبت شده و این در حالی است که سال گذشته 309 میلیون لیتر مصرف شده است.

 

این مسئول ادامه داد: انجام 1344 نفر ساعت بازدیدهای مربوط به طرح درجه‌بندی در 2 مرحله طی سال جاری و ارتقاء درجه جایگاه‌ها به طوری که 62 درصد جایگاه‌ها ممتاز و 20 درصد از رتبه یک برخوردار شده اند، از جمله اقدامات انجام شده طی امسال است.

 

وی افزود: امسال 18 میلیارد تومان کارمزد به جایگاه‌ها پرداخت شده و یک میلیارد تومان به فروشندگی سکودار و 724 میلیون تومان به فروشندگی داخل اتاقک نیز پرداخت شده است.

 

آقامحمدیان خاطرنشان کرد: 105 پرونده متقاضیان احداث جایگاه  برای امسال بررسی شده و جایگاه وحدت با ظرفیت 144 هزار لیتر بنزین و جایگاه ایران‌نیک خدابنده با ظرفیت 46 هزار لیتر بنزین و 46 هزار لیتر نفتگاز افتتاح شده و جایگاه عدالت خدابنده نیز بازسازی شده است و ظرفیت مخازن نفتگاز یک درصد و ظرفیت مخازن بنزین در استان 5 درصد رشد داشته است.

 

مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه زنجان، با بیان اینکه 9 جایگاه استان در ناحیه مرکزی وارد چرخه توزیع زنجیره‌ای شده‌اند، یادآور شد: در حال حاضر مرحله اول طرح کنترل و نظارت جایگاه‌های عرضه سوخت استان آغاز شده و بازرسی از جایگاه‌های استان با اولویت جایگاه‌های پرتردد و با اعزامی نفرات عملیاتی و روابط‌عمومی در حال انجام است.

 

وی تصریح کرد: با توجه به در پیش بودن تعطیلات نوروز و افزایش تردد مسافران و به منظور کسب آمادگی لازم با توجه به فرصت باقی‌مانده تا شروع تعطیلات ضروری است همه امکانات و منابع نسبت به جهت آماده‌سازی، تجهیز وبهسازی جایگاه‌ها آماده شوند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: