• چهارشنبه ۲۳ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9612-28314-5
  • خبرنگار : 28020
  • منبع خبر : ----

مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان:

همه شهرهای خدابنده از نعمت گاز برخوردارند


مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: در حال حاضر همه شهرهای شهرستان خدابنده از نعمت گاز برخوردارند.

 

سید سعید عسگریان در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: شهرستان خدابنده با مساحت 5 هزار و 151 کیلومترمربع سهم 23.2 درصدی را از مساحت کل استان زنجان را دارد و در حال حاضر هر هفت شهر شهرستان خدابنده از نعمت‌گاز برخوردارند و  مقدار خطوط انتقال گاز این شهرستان  63.98کیلومتر است.

 

این مسئول ادامه داد: 65 درصد روستاییان این شهرستان از نعمت گاز برخوردار هستند و سال آینده عملیات گازرسانی به روستاهایی که قابلیت انتقال خطوط لوله گاز را دارند ادامه خواهد داشت چون که از 910 روستای استان زنجان فقط 700 روستا قابلیت گاز رسانی را دارند.

 

وی با بیان اینکه شهرستان خدابنده دارای 226 روستا است، افزود: از این تعداد 107 روستا از نعمت گاز برخوردارند و عملیات‌ گازرسانی در 55 روستای دیگر شهرستان خدابنده تداوم دارد و 56 روستای دیگر شهرستان خدابنده در دست طراحی عملیات گازرسانی است و در شهرستان خدابنده چهار ایستگاه CNG به  بهره‌برداری کامل رسیده است.

 

عسگریان خاطرنشان کرد: قیمت تمام شده هر علمک در استان بین 10 تا 12 میلیون تومان بوده و تعداد علمک‌های گاز نصب شده در شهرستان خدابنده 24 هزار و 838 مورد است‌ و به 10 مورد از مجموعه‌های تولیدی و مجتمع مسکونی در این شهرستان نیز گازرسانی شده و این پروژه با اعتباری افزون بر 13 هزار و 120‌ میلیون ریال انجام گرفته است.

 

مدیرعامل شرکت‌ گاز استان زنجان یادآور شد: عملیات کلنگ‌زنی پنج روستای شهرستان‌ خدابنده امسال انجام شده و سال آینده هم عملیات گازرسانی به روستاهای استان تداوم خواهد داشت همچنین پروژه خط تغذیه محور سازی با اعتباری افزون بر 48 هزار و 500 میلیون ریال در بهمن ماه امسال افتتاح شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: