• پنجشنبه ۲۴ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۲
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9612-4988-5
  • خبرنگار : 28002
  • منبع خبر : ----

مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان تاکید کرد:

حضور پرقدرت ورزش زنجان در بازی‌های آسیایی جاکارتا


مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان تاکید کرد: ورزشکاران زنجانی با همه توان در بازی‌های آسیایی 2018 جاکارتای اندونزی حضور خواهند یافت.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، علی خلیلی در دیدار با رؤسا، نایب‌رئیسان و دبیران هیئت‌های ورزشی با تاکید بر حضور پرقدرت ورزشکاران استان زنجان در بازی‌های آسیایی 2018 جاکارتای اندونزی، افزود: بی‌شک، بازی‌های آسیایی را باید بزرگ‌ترین آوردگاه ورزشی در قاره کهن دانست که ورزشکاران حاضر در این رقابت‌ها با همه توان به مصاف حریفان خود می‌روند تا سهم ارزنده‌ای در جدول توزیع مدال‌ها داشته باشند.

 

وی ضمن قدردانی از کسانی که برای رشد و اعتلای ورزش استان زنجان تلاش کرده‌اند، تصریح کرد: برای کسب نتایج مطلوب در بازی‌های آسیایی 2018 جاکارتای اندونزی، ستاد بازی‌های آسیایی باید کار خود را با شتاب و توان حداکثری ادامه دهد؛ چرا که عملکرد این ستاد می‌تواند در نتایجی که ورزشکاران استان در این رقابت‌های مهم کسب خواهند کرد، حائز اهمیت باشد.

 

این مسئول با اشاره به اینکه ورزشکاران حاضر در بازی‌های آسیایی باید از هر نظر چه روحی و چه توان جسمی، خود را آماده حضور در این مسابقات کنند، ادامه داد: بی‌تردید کسب موفقیت در این سطح از مسابقات، نیازمند داشتن روحیه قوی و آمادگی صد درصدی است که رسیدن به این مرحله، نیازمند تقویت انگیزه ورزشکاران باتامین خواسته‌های به‌حق آ‌ن‌ها است که این مهم باید از طریق منابع مختلف انجام شود.

 

مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان در ادامه با یادآوری اینکه جدا از مسائل ورزش قهرمانی، هیئت‌های ورزشی باید مباحث فرهنگی و اخلاق را در اولویت برنامه‌های خود قرار دهند، خاطرنشان کرد: امیدواریم سال آینده، سال خوبی برای ورزش استان با تخصیص اعتبارات بیشتر باشد. از طرفی هیئت‌های ورزشی باید ارتباط خوبی با فدراسیون‌ها داشته و در جهت رشد و بالندگی بیشتر و اخذ مجوز میزبانی مسابقات در سطوح مختلف ملی و جهانی تلاش کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: