• چهارشنبه ۸ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۲۲:۰۶
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 971-388-5
  • خبرنگار : 28002
  • منبع خبر : ----

رئیس هیئت موتورسواری و اتومبیل‌رانی استان زنجان:

زیرساخت‌های این رشته در شهرستان‌ها ایجاد شود


رئیس هیئت موتورسواری و اتومبیل‌رانی استان زنجان تاکید کرد: باید زیرساخت‌های این رشته در همه شهرستان‌های استان ایجاد شود.

 

یدالله واعظی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، با بیان اینکه این ورزش جزو رشته‌هایی است که جوانان برای حضور در این عرصه استقبال دوچندانی از خود نشان می‌دهند، افزود: خوشبختانه اقبال به این ورزش در زنجان خوب است، به همین خاطربه دنبال توسعه آن در سایر شهرستان‌های استان نیز هستیم که ابتدا به ساکن باید زیرساخت‌های این رشته در شهرستان‌ها فراهم شود.

 

وی با یادآوری اینکه در حال حاضر دو پیست موتورسواری و اتومبیل‌رانی در زنجان فعال بوده و به دنبال راه‌اندازی این پیست‌ها در سایر شهرستان‌های استان نیز هستیم، ادامه داد: طارم و ابهر جزو شهرستان‌هایی است که برای راه‌اندازی پیست موتورسواری و اتومبیل‌رانی مدنظر این هیئت است که امیدواریم در سال جدید بتوانیم به این مهم جامه عمل بپوشانیم.

 

این فعال ورزشی با یادآوری اینکه تقویت زیرساخت‌های این رشته از اولویت‌های هیئت موتورسواری و اتومبیل‌رانی استان زنجان در سال جدید خواهد بود، تصریح کرد: مجموع درآمدهای هیئت موتورسواری و اتومبیل‌رانی استان زنجان در سال گذشته رقمی معادل ۱۴ میلیون تومان بوده است و این حاکی از آن است که این هیئت با کم‌ترین منابع مالی در راستای تحقق برنامه‌ها و اهداف خود در طول سال تلاش می‌کند.

 

رئیس هیئت موتورسواری و اتومبیل‌رانی استان زنجان در ادامه با اشاره به اینکه یکی دیگر از برنامه‌های اولویت‌دار این هیئت در سال جدید، ساماندهی ورزشکاران فعال در این رشته است، خاطرنشان کرد: باید زمینه را برای توسعه زیرساخت‌های این ورزش در استان فراهم کنیم؛ چرا که معتقدیم استان زنجان در این رشته دارای استعدادهای زیادی است که نیاز به توجه دارد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: