• پنجشنبه ۹ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 971-8014-5
  • خبرنگار : 28003
  • منبع خبر : ----

پایش مستمر مناطق و واحدهای صنعتی استان توسط محیط زیست زنجان


مدیرکل حفاظت محیط زیست استان زنجان گفت: در ایام تعطیلات نوروزی محیط بانان و کارشناسان محیط زیست استان به صورت شبانه‌روزی مشغول پایش مناطق و واحدهای صنعتی استان هستند.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، سیدرضا موسوی‌مشکینی در جمع خبرنگاران از تلاش شبانه‌روزی محیط‌بانان و کارشناسان محیط زیست استان به منظور کنترل مناطق تحت مدیریت و پایش فعالیت واحدهای صنعتی خبر داد.

 

وی گفت: در ایام تعطیلات نوروزی که اکثریت مردم مشغول دید و بازدید و مسافرت هستند تعدادی از محیط بانان و کارشناسان محیط زیست به صورت شبانه روزی مشغول انجام وظیفه بوده و دور از خانواده تعطیلات عید را سپری می‌کنند.

 

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان ادامه داد: محیط ‌انان علاوه بر کنترل تخلفات شکار و صید در محل‌های خدمتی خود به مسافران نوروزی توصیه ‌ای زیست محیطی و بسته‌های آموزشی ارائه  می‌کنند.

 

موسوی ضمن تشکر از همکاری عموم مردم در مدت زمان سپری شده از تعطیلات نوروزی افزود: خوشبختانه شاهد رفتار مناسب هموطنان و هم استانی‌های عزیزبا طبیعت و حیات وحش بودیم.

 

وی  در ادامه گفت: فعالیت واحدهای صنعتی استان نیز در ایام تعطیلات توسط کارشناسان محیط زیست استان پایش و به صورت شبانه روزی رصد می شود.

 

موسوی مشکینی با اشاره به نزدیک شدن روز طبیعت، افزود: از هم استانی‌های تقاضا داریم در روز 13 فروردین در هنگام مراجعه به طبیعت از هر گونه اقدامی که منجر به تهدید طبیعت گردد جلوگیری کرده و در حفاظت از محیط زیست و منابع طبیعی دستگاه‌های اجرایی را یاری کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: