• پنجشنبه ۹ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۵
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 971-1184-5
  • خبرنگار : 28003
  • منبع خبر : ----

رئیس جهادکشاورزی استان زنجان عنوان کرد:

توزیع 33 تن گوشت قرمز منجمد در استان برای تنظیم بازار


رئیس جهاد کشاورزی استان زنجان با اشاره به توزیع ۸۰۰ تن پرتقال و ۴۰۰ تن سیب برای ایام عید گفت: توزیع اقلام اساسی تا پایان فروردین‌ماه ادامه می‌یابد.


به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، حسین جعفری در جمع خبرنگاران از ادامه عرضه کالاهای اساسی تا پایان فروردین خبر داد و اظهار‌کرد: شهروندان زنجانی از توزیع اقلام اساسی در ایام نوروز استقبال کردند.

 

وی با بیان اینکه عرضه کالاهای اساسی با هدف حمایت از مصرف کنندگان و تنظیم بازار ایام نوروز علاوه بر تهیه و توزیع میوه شب عید، اقدام به تامین و عرضه اقلام اساسی از جمله گوشت قرمز، گوشت مرغ، برنج و تخم مرغ در سطح استان کرده است، گفت: این کار سبب شد کیفیت و قیمت مناسب کالاهای توزیعی استقبال بسیار خوب شهروندان را به دنبال داشته است.

 

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان در ادامه به وضعیت توزیع میوه شب عید اشاره کرد و افزود: 800 تن پرتقال و 400 تن سیب در ایام نوروز در سطح استان توزیع شده است.

 

وی در ادامه به توزیع 700 تنی برنج در سطح استان اشاره و عنوان کرد: از نخستین روز اسفند توزیع برنج آغاز و تاکنون به 700 تن رسیده است.

 

جعفری از توزیع 97 تنی گوشت مرغ منجمد در سطح استان زنجان سخن گفت و افزود: توزیع گوشت قرمز منجمد نیز تاکنون در استان به بیش از 33 تن رسیده است.

 

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان در پایان با بیان اینکه توزیع سیب و پرتقال هم اکنون نیز در استان ادامه دارد، گفت: سایر اقلام اساسی نیز تا پایان فروردین ماه در استان ادامه دارد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: