• پنجشنبه ۹ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۲۰:۴۹
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 971-588-5
  • خبرنگار : 28002
  • منبع خبر : ----

حضور هفت زنجانی در اردوی آمادگی تیم‌ملی روئینگ و کایاک


با آغاز دور جدید اردوی آمادگی تیم‌ملی روئینگ آقایان و بانوان و کایاک آقایان، هفت زنجانی در این اردو حضور پیدا می‌کنند.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، دور جدید اردوی آمادگی تیم‌ملی روئینگ آقایان و بانوان و کایاک آقایان ایران آغاز و شش ورزشکار زنجانی به همراه یک مربی به این اردوها دعوت شدند تا فصل جدید تمرینات ملی‌پوشان برای حضوری جدی‌تر در بازی‌های آسیایی 2018 جاکارتای اندونزی آغاز شود.

 

بر همین اساس، مرحله شانزدهم اردوی آمادگی تیم‌ملی روئینگ آقایان در رده سنی بزرگسالان از ششم فروردین‌ماه آغاز شده و اردوی مذکور تا 27 فروردین‌ماه ادامه خواهد داشت، اظهار کرد: در این اردو شاهد حضور سه ملی‌پوش زنجانی به نام‌های سید مجتبی شجاعی، بهمن نصیری و مسعود محمدی هستیم.

 

شانزدهمین مرحله از اردوی آمادگی تیم‌ملی روئینگ بانوان ایران نیز از ششم فروردین‌ماه آغاز و تا 27 فروردین‌ماه ادامه خواهد داشت که در این مرحله از اردوی بانوان، دو ورزشکار زنجانی به نام مهسا جاور و پریسا احمدی هستیم. همچنین بهناز مرادخانی به‌عنوان یکی دیگر از زنجانی‌های حاضر در این اردو در کسوت مربی، تمرینات ملی‌پوشان را زیر نظر خواهد داشت.

 

همچنین سیزدهمین مرحله اردوی آمادگی تیم‌ملی آبهای آرام در بخش کانو و کایاک تا ٢٨ فروردین ماه ادامه خواهد داشت که در این اردو نیز شاهد حضور امید احمدی از زنجان هستیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: