• شنبه ۱۱ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۵
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 971-1087-5
  • خبرنگار : 28002
  • منبع خبر : ----

رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان زنجان:

ارتباط موثر تماشاگران با آثار نمایشی، اولویت امسال است


رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان زنجان تاکید کرد: آنچه که در اولویت برنامه‌های امسال این انجمن قرار دارد، برقراری ارتباط موثر تماشاگران با آثار نمایشی است.

 

حسین نجفی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، با بیان اینکه این انجمن در سال جدید برنامه‌های مختلفی را به اجرا خواهد گذاشت تا بتواند نسبت به تحقق مهم‌ترین هدف خود یعنی برقراری ارتباط موثر تماشاگران با آثار نمایشی اقدام کند، افزود: یکی از برنامه‌های جدی این انجمن برگزاری جشنواره تئاتر استانی است که از چهارم تا هفتم شهریورماه امسال برگزار خواهد شد.

 

وی با اشاره به اینکه برقرار ارتباط موثر تماشاگران با آثار نمایشی بدون توجه به کیفی‌بخشی این آثار امکان‌پذیر نخواهد بود، ادامه داد: با توجه به اینکه تئاتر زنجان در سال گذشته یکی از دوران درخشان خود را سپری کرد، لذا تداوم این روند در گروی آن است که بتوانیم نسبت به کیفی‌بخشی آثار نمایشی گام‌های موثرتری نسبت به سال‌های گذشته برداریم.

 

این مسئول در ادامه با یادآوری اینکه در این عرصه حدود 600 نفر به صورت مستقیم درگیر فعالیت‌های حوزه نمایشی در استان زنجان هستند، اظهار کرد: خوشبختانه در سال گذشته شاهد رخ دادن اتفاقات خوب در زمینه اجراهای عمومی بودیم که در این راستا انجمن هنرهای نمایشی استان زنجان اقدام به برگزاری 50 اجرای عمومی در استان کرد که همین امر باعث شد تا سال گذشته، سال پرباری را برای این عرصه در زنجان تلقی کنیم.

 

رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان زنجان همچنین با اشاره به اینکه در حال حاضر 13 گروه نمایشی در استان زنجان وجود دارد که تعدادی از این گروه‌های به صورت مستمر فعالیت دارند، خاطرنشان کرد: برای اینکه بتوانیم مخاطبان بیشتری را در این عرصه جذب کنیم، آثار به نمایش درآمده باید از نظر کیفی در سطح بالایی برخوردار باشد که امیدواریم امسال بتوانیم این روند را ادامه دهیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: